Section02
Section06
Section01
Wybory w USA
Trójka

Jeśli retrohorrory, to spod znaku Hammer

- To jedno z najważniejszych studiów produkcyjnych w historii kina w ogóle. Zaczynali jeszcze w latach 30., ale sławę przyniosło im kino grozy produkowane w latach 50. - mówił o Hammer Film Productions Tomasz Kolankiewicz z TVP Kultura.
Czwórka

Pytania o przyszłość mediów

W Polsce zasięg emisji cyfrowej radia obejmuje ponad 50% populacji kraju. Coraz więcej osób używa urządzeń mobilnych i słuch radia przez aplikacje na swoich smartfonach. A jak będzie za 5 lat?
Polskie Radio 24

Dozór elektroniczny batem na pseudokibiców?

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki nie wykluczył, że w sprawach dotyczących burd pseudokibiców będzie stosowany dozór elektroniczny oraz "inne narzędzia użyteczne społecznie". SDE (system dozoru elektronicznego) to najnowocześniejszy nieizolacyjny system wykonywania kary pozbawienia wolności. O tym, kto może z niego skorzystać, jakie muszą być spełnione warunki i czy jest skuteczny mówił w Polskim Radiu 24 adwokat, karnista Krzysztof Dmowski.
Czwórka

Rogalska: ta książka jest trochę autobiograficzna

Dziennikarka radiowa i telewizyjna wydała właśnie książkę "Wyprzedaż snów". - Jest w niej muzyka, którą kocham: klasyka, dużo jazzu. Są tam moje pasje malarskie, a główna bohaterka, podobnie jak ja, kocha prace Modiglianiego - mówiła Marzena Rogalska w Czwórce.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland