Section02
Section06
Section01
Komitet Obrony Robotników
Jedynka

Natalia Sikora na żywo pochowana w bluesie

"Buried Alive In The Blues" to tytuł nowego krążka Natalii Sikory, na którym piosenkarka mierzy się twórczością Janis Joplin. - Wiele innych głosów mnie ujęło, ale to Janis ruszyła wszystkie sprawy wokalu, frazowania, harmonii i dysharmonii - mówiła w Jedynce artystka.
Trójka

Sołtys-czarownik i dziki tojad

- Gdy Hiszpanie dotarli do Meksyku, nie udało im przedrzeć przez wszystkie pasma gór. Dzięki temu takie ludy jak Huichol zachowały swoją tradycję – mówi Renatą Koper, podróżniczka zafascynowana kulturami rdzennymi.
Polskie Radio 24

24 rocznica porwania i morderstwa Jarosława Ziętary

We wrześniu mija 24 rocznica morderstwa poznańskiego reportera śledczego, Jarosława Ziętary. Prokurator, który zajmował się tą sprawą mówił otwarcie, że to jedyny przypadek w Polsce zabójstwa dziennikarza za to, że wykonywał swoje obowiązki, za to, że zdobywał informacje i je ujawniał. Gościem programu Kulisy spraw był Krzysztof Kaźmierczak, autor książki „Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa”.
Jedynka

Jak radzić sobie z pourlopową depresją?

Jeszcze niedawno słońce, plaża, posiłki podawane do stołu i spanie do woli. Nagle wszystko się zmienia i znów większość dnia spędzamy w pracy. Szef myśli, że nasza wydajność jest teraz znacznie większa, a my marzymy tylko o kolejnym wyjeździe. Czy da się bezboleśnie wrócić do swoich obowiązków po wakacjach?
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland