X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Rogucki: bywam nieprzyjemny, ale tylko z określonych względów

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 18:08
Wśród dziennikarzy można spotkać opinię, że wokalista i frontman grupy Coma nie jest łatwym rozmówcą: bywa nieprzewidywalny i niemiły. – Zgadzam się z tym, ale jeśli już taki jestem, to mam ku temu swoje powody – przyznaje artysta.
Audio

– Zamykam się w sobie tylko wtedy, kiedy objawia się na moich oczach czyjaś głupota – tłumaczy Piotr Rogucki. Artysta podkreśla, że negatywne emocje wzbudza tylko w ludziach, którzy nie są przygotowani do rozmowy z nim. – Nie wiedzą, o czym chcą ze mną rozmawiać albo chcą po prostu "odhaczyć" jakiś wywiad, by wywiązać się ze swoich obowiązków – wylicza gość "Ex Magazine".

Jeżeli natomiast dziennikarz wie, o co chce muzyka zapytać i dzięki temu umie poprowadzić merytoryczną rozmowę, to "jest fajnie". Inaczej, jak przyznaje artysta, takie spotkanie jest dla niego nie fair.

Piotr Rogucki podkreśla, że nie jest wcale tak, że on z założenia nie lubi udzielać wywiadów, czy nie lubi dziennikarzy. Nieprzygotowanie dziennikarza do rozmowy odbiera, jako nieuczciwość i nie boi się tego okazać. – Niestety takie amatorstwo dosyć często zdarza się wśród polskich dziennikarzy, szczególnie tych na początku swojej kariery życiowej – ubolewa.

Uli Kaczyńskiej udało się jednak przygotować zestaw pytań, który spełnił oczekiwania artysty. Pytany np. o swoje życie zawodowe zdradził słuchaczom Czwórki, że jest ono bardzo bogate...

Jak się okazuje Piotr Rogucki jest nieustannie członkiem zespołu Coma, do tego w zeszłym roku pojawił się w innej odsłonie – solo. Artystę można spotkać także w teatrze i telewizji. – Piszę również teksty, zarówno dla Comy, jak i dla siebie – dodaje.

17 października ukaże się najnowszy album Comy. Jak zdradza frontman grupy, będzie to krążek stojący w opozycji do wszystkich poprzednich dokonań zespołu. – Jest on wyrazem tego, że się rozwijamy a nie tylko odcinamy kupony od tego, co już było – podkreśla Piotr Rogucki.

Zauważa on jednak, że płyta może nie być zgodna z oczekiwaniami fanów, przez co może im się nie spodobać. – Duża część publiczności, nie tylko naszej, jest zdania, że zespół powinien robić cały czas taką samą muzykę. To jest raczej krążek dla tych, którzy mają otwarte umysły – mówi.

Więcej dowiesz się z rozmowy/wideo Uli Kaczyńskiej z Piotrem Roguckim.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Symfoniczne starcie Comy

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2010 11:21
- Większość rockowych zespołów marzy, by wystąpić z orkiestrą. W naszym przypadku to orkiestra marzyła, by wystąpić z nami - mówi Piotr Rogucki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rogucki solo!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 16:00
W piątek wokalista Comy wystąpi w Jarocinie. Przypominamy czwórkowy wywiad, w którym opowiada on o swoim solowym debiucie fonograficznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłuchaj optymistycznego singla Comy

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 08:00
- To jedyny taki pozytywny kawałek na płycie - zapewnia Piotr Rogucki, wokalista najpopularniejszego polskiego zespołu z kręgu ciężkiego rocka. "Na pół" zapowiada czwarty studyjny album Comy, który ukaże sie 17 października.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rogucki wystąpił w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 15:00
Piotr Rogucki wraz z zespołem stawił się w "Ministerstwie Dźwięku"! Zobaczcie ich ponad czterdziestominutowy koncert!
rozwiń zwiń