"Hanka na Wawel" czy "Nie Hance na Wawelu"?

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2011 20:56
Gościem Ex Magazine jest aktorka Magdalena Górska. W Czwórce zdradza, czego nie lubi w serialach, a co ceni w pracy teatralnej i filmowej.
Audio

Magdalena Górska zgadza się z określeniem, że jest "aktorką eksportową". – Przez ostatnie 5 lat grałam więcej za granicą niż w Polsce – przyznaje. Kierunkiem, który wybrała w swojej karierze jest wschód.

Polskim widzom znana jest z seriali, ale jest także aktorką teatralną i filmową. – Gdybym miała mówić o preferencjach, chciałabym grać tylko w teatrze i czasem w jakimś fajnym filmie. Życie nie jest zawsze tak różowe. Patrząc na całość mojego dorobku, najwięcej zrobiłam seriali, a najtrudniej mi się w nich gra – wyjaśnia gość Czwórki. Serialowo związana była ze szczególnie popularnym ostatnio "M jak Miłość".

- Widziałam strony "Hanka na Wawel" i "Nie Hance na Wawelu". Podoba mi się, jak Małgosia Kożuchowska sobie poradziła. Pomimo tego, że długo była Hanką Mostowiak, równocześnie grała u Jarockiego w teatrze, równocześnie grała w Komorniku i gdzieś jeszcze. To jest fajne, że dotarła do szerokiej grupy widzów, ale też robi coś, co może być dla niej artystycznym spełnieniem – opowiada aktorka.

Zmiana w rytmie pracy Magdaleny przyszła razem z narodzinami córki. - Do urodzenia dziecka myślałam, że jestem osobą zorganizowaną. Teraz się to weryfikuje. Dużo planowałam, a teraz moja córka nie pozwala mi planować – mówi. Pojawienie się dziecka w życiu Górskiej to nie tylko zmiana organizacji czasu, ale także zaprzestanie gry aktorskiej na jakiś czas. – Od 3 miesięcy jestem w domu, ale mam plan by w przyszłym roku wrócić do pracy. – wyjaśnia. Więcej o planach na przyszłość posłuchać można w dźwięku całej audycji.

W drugiej części audycji gośćmi Uli Kaczyńskiej byli Ewa Kosz i Konrad Parol - opowiadali o Kontenerze Mody - szczegóły w dźwięku.

pg

Czytaj także

Uważajcie na gosposie

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2009 06:50
Marek Rębacz, uważany za jednego z najciekawszych polskich komediopisarzy, wraca na deski teatru kontynuacją napisanej w 1997 roku i cieszącej się dużą popularnością farsy „Dwie morgi utrapienia”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka w życiu Magdaleny Kumorek

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2011 17:06
– Lubię śpiewać piosenki Agnieszki Osieckiej, a najczęściej słucham utworów skomponowanych przez mojego męża – zdradza aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fani serialu: oddajcie grób Hanki Mostowiak

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2011 08:57
Postawiony na potrzeby "M jak Miłość" grób Hanki Mostowiak zniknął z cmentarza gdy skończyły się zdjęcia. Fani serialu są oburzeni.
rozwiń zwiń