Cochise to nie jest fanaberia aktora

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 15:50
Paweł Małaszyński przez większość osób jest kojarzony z filmem. Niewielu wie, że od 20 lat zajmuje się muzyką, a od blisko 10 z kolegami z Białegostoku tworzy zespół Cochise.
Audio

Pawła Małaszyńskiego od dwóch lat nie widać na ekranach naszych telewizorów, ale już niedługo zobaczymy go w dwóch aktorskich kreacjach.

- Teraz nie było mnie 2 lata w telewizji. Świadomie zrezygnowałem ze wszystkiego. Od września wracam jako romantyczny lekarz w serialu "Lekarze" i jako twardy dowódca oddziału w Afganistanie - zdradza w rozmowie z Ulą Kaczyńską. Aktor przyznaje, że gdyby był młodszy to bardzo chciałby zagrać w filmie "Wszystko co kocham".

Świat aktorstwa i muzyki w wielu momentach się łączy. Paweł Małaszyński jest wielkim fanem Paktofoniki, bardzo kibicuje całej ekipie filmu "Jestem Bogiem".

- Paktofonika była ewenementem, jeśli chodzi o teksty. Niewiarygodnie docierała do ludzi. Magik był prawdziwym Magikiem - mówi w czwórkowym "Ex Magazinie". - Nie jest łatwo pisać teksty po polsku. Uważam, że w Polsce mamy bardzo mało osób, które piszą tak dobre teksty jak np.: Nosowska, Piotr Rogucki, Waglewski, Janerka - wyjaśnia. - Oni piszą o tym, co jest tu i teraz. Ja bardziej operuję symboliką, lepiej się czuję w języku angielskim, wyrażając swoje uczucia - dodaje. 

Na płytach Cochise przeważają teksty w języku angielsku. Zespół ma już wierną grupę fanów, choć, jak przyznaje Paweł Małaszyński, ludzie często Cochise oceniają jako aktorską fanaberię, a to bardzo mylna ocena.

- Ja się zajmuję muzyką od 20 lat. Cochise powstał w 2004 roku. Jesteśmy z jednego miasta, z Białegostoku. Mieszkamy prawie wszyscy na tym samym osiedlu - wyjaśnia Małaszyński. - To są ludzie, z którymi się wychowałem, z którymi czuję muzykę, nie zatrudniłem ich sobie.

Posłuchaj audycji  "Ex Magazine" lub zobacz ją na wideo i dowiedz się jak Paweł Małaszyński łączy pracę na planie z koncertami Cochise, a także kiedy można się spodziewać kolejnej płyty zespołu.

(pj)

Paweł
Paweł Małaszyński /fot. Bart Bajerski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Płatny zabójca George Clooney

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2010 11:21
- George nie grał jeszcze podobnej roli, a dobrze jest, gdy aktorzy próbują nowych rzeczy - mówi Anton Corbijn, reżyser filmu "Amerykanin".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Małaszyński – aktor z duszą rockmana

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2011 16:54
O swoich muzycznych inspiracjach i miłości do muzyki, która doprowadziła do powstania grupy Cochise, opowiedział w "Stacji Kultura" Paweł Małaszyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małaszyński żołnierzem na misji w Afganistanie

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2011 21:09
Serial "Misja Afganistan" opowiadać będzie historię kilku polskich żołnierzy z jednego batalionu, którzy kierowani różną motywacją trafiają do Afganistanu.
rozwiń zwiń