"Małaszyński zabrał mi miłość"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2012 18:58
Tomka Schuchardta, filmowego Fokusa z obrazu "Jesteś bogiem", wkrótce będziemy mogli podziwiać w wojennym mundurze. O nowej roli i swoim podejściu do aktorstwa, artysta opowiedział w Czwórkowym "Ex Magazine".
Audio

Znawcy polskiego kina na tego młodego aktora uwagę zwrócili już jakiś czas temu. Teraz, dzięki znakomitej kreacji rapera, w filmie o Paktofonice, trudne nazwisko Tomka Schuchardta jest coraz częściej wymawiane przez młodszą część widowni.

Sam aktor nie boi się, że rola Fokusa, przylgnie do niego na stałe. – Chłopaki z Paktofoniki też mają ten problem. Mimo, że zrobili już wiele swoich rzeczy, to cały czas określani są jako Fokus i Rahim z Paktofoniki – opowiadał gość Uli Kaczyńskiej. – Ja się tego nie boję. Jak będę miał kolejną fajną rolę, to przestanę być filmowym Fokusem, a będę filmowym kimś innym – śmiał się.

>>Posłuchaj rozmowy z odtwórcą roli Rahima w filmie "Jesteś bogiem"<<
Być może, stanie się to już wkrótce, gdyż na telewizyjne ekrany wchodzi film "Misja Afganistan", w którym Schuchardt zamienił bluzę z kapturem na mundur polskiego żołnierza. – Gram tam porucznika "Żądło". Jest antagonistą głównego bohatera granego przez Pawła Małaszyńskiego. Czasami niestety bywam dla niego dupkiem, ale to wszystko z zazdrości o kobietę – opowiadał.
Pomimo, że akcja serialu rozgrywa się w Afganistanie, to zdjęcia były kręcone na polskich poligonach, m.in. w okolicach Żagania. Więcej o tej produkcji, ale też bezproblemowych egzaminach na studia aktorskie i niefortunnej marynarce od Macieja Zienia dowiesz się słuchając nagrania audycji "Ex Magazine".

Tomasz Suchardt, jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Za role w filmie "Chrzest" Marcina Wrony oraz "Jesteś Bogiem”"Leszka Dawida, otrzymał nagrody indywidualne na festiwalu w Gdyni.

bch

Czytaj także

Trudna droga do "Jesteś Bogiem"

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 07:00
Od napisania scenariusza do premiery filmu minęło 8 lat. Maciej Pisuk, scenarzysta filmu przyznaje, że praca nad "Jesteś Bogiem" przypominała trochę robienie filmu kostiumowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowy Rahim z Paktofoniki: nie słuchałem hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 19:37
Dawid Ogrodnik, mimo swego muzycznego wykształcenia, nie słuchał hip-hopu, w szkole grał utwory klasyczne, fascynował go jazz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowy "Magik”: bohaterstwo to walka ze ściemą

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 13:52
- Nie znam się na marketingu, ale byłem przekonany, że to będzie głośny film. Bo temat jest głośny. Paktofonika ukształtowała dzisiejszych trzydziestolatków, ale i wiele osób młodszych - mówił w radiowej Jedynce Marcin Kowalczyk, czyli "Magik" z filmu "Jesteś Bogiem".
rozwiń zwiń