X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Żenuje mnie ekshibicjonizm aktorów"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 17:00
Bartłomiej Topa to aktor, który potrafi wykorzystać swoje umiejętności nie tylko, by bawić w teatrze, czy filmie, ale również by edukować. W Czwórce opowiedział m.in. o tym, dlaczego nie lubi "obnażać się" w mediach.
Audio

Fakt, że jest się rozpoznawalnym, nie tylko pomaga w życiu, ale także odrobinę przeszkadza. – Pomaga choćby w urzędach. To oczywiście absurd, bo nie rozumiem, czemu ja miałbym mieć jakieś przywileje z racji tego, że mam znaną twarz - mówi Batłomiej Topa w Czwórce.

Młodzi aktorzy, zdaniem gościa Czwórki, mają zupełnie inne podejście do zawodu niż artyści starszego pokolenia. Są "sfokusowani” na sukces i karierę. - Moimi idolami byli m.in. Al. Pacino, czy Meryl Streep, a przecież mieliśmy bardzo ograniczony dostęp do ich filmów i prac - mówi Topa. – Dziś to wygląda zupełnie inaczej. Młodzi ludzie mają wszystko: dostęp do tryliardów kanałów telewizyjnych, filmów, zanim jeszcze odbędzie się ich premiera, oraz do informacji o technikach grania. A i tak biorą udział w reklamach po to, by potem móc się pokazywać. Nie do końca mi się to podoba, choć i na takie postawy jest miejsce na rynku.

Posłuchaj wywiadów z gwiazdami, celebrytami i VIP-ami <<<

Świat się zmienił i, oprócz rzetelnej pracy oraz dobrego odtwarzania ról, od aktorów wymaga się również sporej dozy ekshibicjonizmu. W wywiadach, zamiast o aktorskiej sztuce, opowiadają o nowych dietach. - Próbuję kierować swoją karierę na inne tory - mówi Topa. - Nie lubię takich rozmów, ale z punktu widzenia mediów, to sposób na pozyskiwanie odbiorców.

Fakt, że świąteczne przygotowania rozpoczynają się w sklepach już w październiku, to dla Bartłomieja Topy "jakaś masakra". Dowiedz się więcej, słuchając rozmowy z aktorem lub obejrzyj wideo ze studia Czwórki.

Na  "Ex Magazine" po godzinie 16.00 w każdą sobotę zaprasza Ula Kaczyńska.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hey: jesteśmy nierockandrollowi

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2012 15:45
Na okładce swojej najnowszej płyty muzycy "Hey" siedzą karnie przy szkolnych drabinkach, niczym uczniowie podstawówki. W Czwórce przyznali, że ich życie rzeczywiście jest po prostu "grzeczne" i z przysłowiowym "rock'n'rollem" nie ma nic wspólnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiktor Zborowski: dzisiaj aktorem może zostać każdy

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 17:00
Sam o sobie mówi skromnie, że rozpoznawalność zawdzięcza wyjątkowo wysokiemu wzrostowi. Mimo to zdarzyło mu się być pomylonym ze… Zbigniewem Hebertem, o czym opowiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyrwus: przez 16 lat PKP zawiodło mnie tylko 2 razy

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 18:40
Wiążąc się z Teatrem Polskim, popularny aktor zrezygnował z Krakowa. Od dziś można go oglądać w "Burzy" Szekspira. O Warszawie i swoim zawodzie opowiada w rozmowie z Ulą Kaczyńską.
rozwiń zwiń