"SIĘ BALUJE SIĘ z Czwórką"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 15:00
Rusza nasz konkurs studniówkowy!
SIĘ BALUJE SIĘ z Czwórką
Foto: Glow Images/East News

/

Zapraszamy przyszłorocznych maturzystów do wzięcia udziału w specjalnym konkursie studniówkowym, w którym nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne pomysły na scenariusz balu maturalnego. Uczniowie zwycięskich szkół spędzą studniówkę wspólnie z radiową ekipą Czwórki, która zapewni uczestnikom wiele niezapomnianych chwil.

Konkurs "Się baluje się" trwa od 30 października do 15 grudnia 2014 roku. Pomysły na scenariusz wymarzonej studniówki 2015 roku można zgłaszać przez cały miesiąc. Jury złożone z dziennikarzy Radiowej Czwórki wybierze dwa najbardziej pomysłowe i "odjechane" projekty imprez bądż zaproszenia na nie.

Nagrodą w konkursie jest współorganizacja balu studniówkowego. Specjalnie dla maturzystów na balu zagra Czwórkowy DJ, nie zabraknie licznych atrakcji. W nagrodzonych szkołach pojawi się m.in. nasza fotobudka, która uwieczni beztroskie chwile przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu.

Zobacz więcej: Konkursy w Czwórce <<<

Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantują uczestnikom niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę. Dodatkowo imprezy będą transmitowane podczas audycji " PlenAir ", emitowanej na żywo ze zwycięskich szkół.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt scenariusza wymarzonej studniówki lub zaproszenie dla naszej redakcji wraz z propozycją miejsca oraz daty tego wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: studniowka@polskieradio.pl od 30 października do 15 grudnia. Liczymy na kreatywne podejście i spontaniczną inwencję twórczą zespołów! Najlepsze pomysły będą prezentowane na naszym facebookowym fanpage’u i antenie Czwórki.

(źr. Czwórka)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak