Booka Shade w 1500m2

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 10:00
Booka Shade to marka, która od ponad dekady trzęsie sceną techhouse na całym świecie.
Booka Shade w 1500m2
Foto: materiały promocyjne

Dwóch weteranów frankfurckiej sceny elektronicznej, którzy choć na koncie mają już 5 albumów i wachlarz hitów takich jak: Body Language, Charlotte, Night Falls czy In White Rooms, nie zwalniają tempa i ciągle zyskują na popularności!

Na początku listopada do sklepów trafił ich nowy album "Eve”, a już 21 grudnia, po raz pierwszy będziecie mogli usłyszeć ich w 1500m2 do wynajęcia!

Od momentu spotkania Waltera Merzigera i Arno Kammermeiera na początku lat 90tych minęła naprawdę długa droga - zaczynali od grania synthpopu, by później pójść w trance i techno, a kiedy i to ich znudziło postanowili założyć własną wytwórnie płytową.

Tak narodziło się Get Phisical, która z biegiem lat stała się jedną z najbardziej poważanych wytwórni wydającej muzykę elektroniczną.

To był moment przełomowy dla Booka Shade - panowie postanowili znów wyjść z cienia i zająć się nie tylko wydawaniem, ale i tworzeniem muzyki. To wtedy właśnie duet rozbłysnął wydając swoje największe klubowe hity, nie przestając po dziś dzień!

Na imprezę zapraszamy 21 grudnia do klubu 1500m2 do wynajęcia. Wydarzeniu patronuje Czwórka.

/

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak