Katowice w 30 sekund - Ars Independent 2017

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 15:28
Nakręć 30 sekundowy film o Katowicach, zobacz go na dużym ekranie i wygraj 2000 zł! Festiwal Ars Independent oraz .KTW - nowy kompleks biurowy powstający w sercu katowickiej Strefy Kultury, zapraszają do udziału w konkursie filmowym KTW 30[s].
Audio
  • Michał Piwowarek o Ars Independent 2017 i konkursie KTW 30[s] (Stacja Kultura/Czwórka)
Katowice
KatowiceFoto: mat. pras.

Katowice to miasto zaskakujące każdego kto dawno nie był na Śląsku. Miał być węgiel, a tymczasem to niezwykłe miasto wita nas nowoczesną architekturą wtopioną w secesję, modernizm i brutalizm, alternatywną kulturą w postindustrialnych gmachach, zielenią parków oraz wielką gościnnością mieszkańców ciągnącą się od Nikisza i Murcek aż po Ligotę i Tauzena.

Nakręć film interpretujący hasło „Katowice”. Możesz to zrobić w dowolnej technice i gatunku, za pomocą jakiegokolwiek sprzętu, jedyne o czym musisz pamiętać – masz tylko 30 sekund.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 września. Laureatów i zwycięskie filmy poznamy 26 września podczas imprezy otwierającej Ars Independent Festival 2017.

Pula nagród do wygrania?

  1. miejsce - 2000 zł
  2. miejsce - 500 zł
  3. miejsce - 250 zł

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora.

Ponadto, zwycięskie filmy zaprezentowane będą w Najmniejszym Kinie Świata – czarnym prostopadłościanie o powierzchni 4m kwadratowych, we wnętrzu którego znajdziemy 2 fotele oraz ekran kinowy. Kino czynne będzie podczas trwania Ars Independent 2017, od 26 września do 1 października, w holu Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2). Po festiwalu projekty wyruszy w podróż po miastach Polski by opowiadać o innych Katowicach.

mat. pras.

Zobacz także