X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dokument o Beksińskich otworzy Bytom Film Festival

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2017 14:15
Uroczyste rozpoczęcie festiwalu odbędzie się w bytomskim Cinema City, 7 września o godzinie 20:00. Zaprezentowany zostanie film Beksińscy. Album wideofoniczny.
Bytom Film Festival
Bytom Film FestivalFoto: mat. pras.

Beksińscy od kilku lat nie schodzą z afisza w polskim środowisku kulturalnym. Jednak film Marcina Borchardta oferuje nowe spojrzenie na tę niezwykłą rodzinę. Jest to wstrząsający dokumentalny dramat rodzinny, precyzyjnie zrekonstruowany z prywatnych, nigdy wcześniej w takiej formie niepublikowanych dźwiękowych i filmowych materiałów z archiwum Beksińskich - w tym wielu kręconych ręką ojca, Zbigniewa Beksińskiego.

Gościem specjalnym pokazu będzie Marcin Rdzanek z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który swoją pracę naukową poświęcił malarzowi - objaśni on skomplikowany świat rodziny Beksińskich, w który wprowadzi film.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy dokonać bezpłatnej rezerwacji przez stronę internetową organizatora.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Bytom