X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Twój Vincent na Bytom Film Festiwal

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2018 14:28
Czwarta edycja Bytom Film Festival obfituje w wyjątkowych gości! Tegoroczny pokaz “Twojego Vincenta” uświetnią jego twórcy - pochodząca z Bytomia malarka i reżyserka Dorota Kobiela oraz Hugh Welchman, zdobywca Oscara (2008) za film Piotruś i Wilk.
Twój Vincent
Twój VincentFoto: mat. pras.

Polsko-brytyjski “Twój Vincent” to pierwsza na świecie pełnometrażowa animacja malarska, doceniona na licznych festiwalach. Film nominowany był do Złotych Globów, nagrody BAFTA, wygrał Europejską Nagrodę Filmową; otarł się także o Oscara, do którego nominowano go w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany. Ponad 65 000 obrazów użytych do produkcji filmu malowała przez 7 lat setka malarzy z Polski i zagranicy. Część z nich można było podziwiać w Bytomiu w ramach wystawy w Muzeum Górnośląskim.

Na tegorocznym Bytom Film Festival można będzie nie tylko go zobaczyć, ale także porozmawiać z reżyserami tego niezwykłego dzieła.

Pamiętajcie, że wszystkie pokazy w ramach festiwalu są bezpłatne - konieczna jest jednak rejestracja na stronie festiwalu.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Bytom film polski