X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ACID OVERDOSE

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 15:53
„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Na pierwszą edycję - ACID OVERDOSE. zostali zaproszeni znakomici artyści, a wśród nich, bezapelacyjnie, creme de la creme Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wiele osób miało okazję poznać ich  energetyczne LIVE sety, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków.
Audio
  • Szczegóły cyklu imprez Overdose (Pierwsze słyszę/Czwórka)
ACID OVERDOSE
ACID OVERDOSEFoto: mat. pras.

Kolejnymi z zaproszonych gości będzie odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach. Dopełnieniem listy zaproszonych gości są reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTS oraz łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone - dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.

02.03.2019 r. Hidden Event Zone (Łódź) start: 22.00

Line up:
- 999999999
- OTHK
- Terstin
- RTMTS
- Expected Gates

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Techno Łódź