X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brelok Banked Slalom 2019

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 15:30
Brelok Banked Slalom 2019 to już trzecia edycją tych wesołych zawodów snowboardowych. W luźniej i przyjacielskiej atmosferze będzie można ścigać się po przyjemnym torze pełnym sporych band, muld i innych ciekawych przeszkód.
Brelok Banked Slalom 2019
Brelok Banked Slalom 2019Foto: mat. pras.

Ta odsłona została podzielona na 3 kategorie:

Dnia 16.03.2019 rozegrana zostanie kategoria - AMATOR- kobiety i mężczyźni (osoby które nigdy nie były sponsorowane i nie posiadały w swojej karierze licencji
zawodniczej)
Dnia 17.03.2019 rozegrane zostaną kategorie - JUNIOR i PRO (open)
kat. JUNIOR to: dziewczyny i chłopcy (urodzenie w roku 2003 i młodsi , juniorzy mogą mieć sponsorów) kat. PRO (open) kobiety i mężczyźni (osoby sponsorowane, kadra, olimpijczycy, i tacy co kiedyś startowali w oficjalnych zawodach w których wymagana jest licencja). W kategorii PRO również mogą wystartować amatorzy.

Na #BBS każdy snowboarder będzie miał super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi kolegami czy najlepszymi polskimi snowboarderami.

Brelok Banked Slalom 2019
16-17.03.2019
Czarny Groń

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: snowboard