X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finał 10. edycji Fashion Designer Awards już 27 maja

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 15:00
 10 młodych projektantów, 40 sylwetek, ponad 500 gości i imponująca pula nagród. Jedna noc w klimacie „Be Italian Be Glamour„
Finał 10. edycji Fashion Designer Awards
Finał 10. edycji Fashion Designer AwardsFoto: mat. pras.

Jubileuszowy finał prestiżowego konkursu dla młodych projektantów - Fashion Designer Awards - stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w polskim kalendarium mody. Jedyny taki projekt na naszym rynku, który właśnie obchodzi swoje 10-lecie.

27 maja w Global Expo kolekcje finalistów oceni zacne grono jurorów, w którym zasiedli Dawid Woliński, Agnieszka Maciejak, Gosia Baczyńska, Izabela Łapińska, duet Bizuu, Joanna Horodyńska, duet MMC, Agnieszka Więdłocha, Dorota Williams, Tamara Perea Gonzalez, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska, Mikołaj Komar, Andrzej Foder Kasia Wosiek, Weronika Płocha, Marta Kulczycka oraz autorka i pomysłodawczyni Fashion Designer Awards Joanna Sokołowska-Pronobis.

Już 27 maja kolekcje konkursowe zaprezentują:

1. BAHDANAU ULADZISLAU – Mińsk (Białoruś)
2. CZAK MARLENA - Łódź
3. CZAMARA MAGDALENA - Lublin
4. DEMIANIUK POLA - Pruszków
5. GŁAŻEWSKI DAMIAN - Gdańsk
6. GÓRSKA WERONIKA - Warszawa
7. HASIAK ANNA - Łódź
8. KORECKA MANUELA - Szczecin
9. KRUPA ADRIAN Łódź
10. SOLODOVSKA ANASTASIA – Kijów (Ukraina)

Finaliści zawalczą o imponującą pulę nagród: m.in. wyjazd na targi White Milan i Premier Vision do Paryża.

Od pierwszej edycji konkursu promującego młodych projektantów mija 10 lat. Z roku na rok poprzeczka stawiana jest coraz wyżej. Design coraz bardziej wyszukany. Eksperymentalny. Projektanci, odważni i różnorodni. Każda kolejna edycja, to odkrywanie nowych talentów i szansa dla młodych twórców. Czym zostaniemy zaskoczeni 27 maja?

mat. pras.