Spektakularne, ekstremalne show w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 20:33
21 czerwca na Arenie Lublin epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i muzyki zespołu Queen show przybywa do Polski! Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!
Sound of Gravity -wizualizacja-stadionu
Sound of Gravity -wizualizacja-stadionuFoto: mat. pras.

Zobaczysz m.in. FREESTYLE MOTOCROSS czyli najniebezpieczniejsze ewolucje świata na motocyklach crossowych w wykonaniu mistrzów świata jak: Dany Torres (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia), Luc Ackerman (Niemcy), Filip Podmol (Czechy). Będzie to jedyna okazja aby zobaczyć tych zawodników w Polsce! Do tego dirt jumping czyli ekstremalne skoki na rowerach MTB, BMX, rolkach, hulajnodze!

Arena Lublin, 21-czerwca, tylko ten jeden raz,  zostanie opanowana przez największe światowe gwiazdy sportów ekstremalnych! Z pewnością zobaczymy sławne: Kiss of Death, Superman czy Backflip Tsunami!   

Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Dla posiadaczy biletów przygotowane zostaną specjalne atrakcje w ekstremalnym, przystadionowym miasteczku festiwalowym!    Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze, pit bike, spotkania z zawodnikami, strefa chilloutu!

Plan wydarzenia:

12:00 otwarcie ekstremalnego miasteczka festiwalowego przed stadionem

12:00 Drift Taxi przed stadionem

17:00 rozpoczęcie Pit Party

18:00 otwarcie bram stadionu

19:00 pokazy SOUND OF GRAVITY

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: rower Lublin