X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kto został Czarnym Koniem Ars Independent 2019? 

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 18:30
Końca dobiegł Ars Independent Festival 2019. Po raz kolejny już festiwalowiczki i festiwalowicze zadecydowali o tym, do kogo trafiły Czarne Konie!
Czarny Koń Gier
Czarny Koń GierFoto: mat. pras.

Tegoroczna edycja festiwalu trwała 6 dni (24 - 29 września). Odbyło się ponad 40 multimedialnych wydarzeń, a wśród nich m.in. zagraliśmy / posłuchaliśmy / zobaczyliśmy 6 filmów, 32 animacje, 30 wideoklipów oraz 7 gier wideo w konkursach Czarny Koń. To właśnie z nimi widownia została skonfrontowana podczas 9. edycji imprezy.

Kolejny raz to właśnie festiwalowa publiczność spośród obejrzanych produkcji wyłoniła zwycięzców w czterech kategoriach. Laureaci każdego konkursu otrzymali statuetkę i tytuł Czarnego Konia, a także 500 euro. O to wszystko walczyli debiutujący i początkujący twórcy i twórczynie nowych utworów wydanych w latach 2018/2019.

Kim są szczęśliwi laureaci?

#CzarnyKońFilmu

Czarnym Koniem Filmu – ze średnią głosów 4,83 – został Yann Gonzalez z filmem “Nóż + serce”.

#CzarnyKońAnimacji

W konkursie Czarny Koń Animacji nagroda trafiła do Weroniki Szymy za film “Bies i kat”. Animacja zdobyła średnią głosów 5,32.

#CzarnyKońWideoklipu

Ze średnią ocen 4,97 Czarnym Koniem Wideoklipu okrzyknięto Niniana Doffa za teledysk The Chemicals Brothers - “We’ve got to try”.

#CzarnyKońGierWideo

W konkursie mającym wyłonić Czarnego Konia Gier Wideo – ze średnią ocen 5,33 – zwyciężył Hempuli Oy za grę “Baba is You”.

– Tym sposobem tegoroczny Ars dobiega końca. Kolejny raz mogliśmy zebrać dużo przeróżnych doświadczeń audiowizualnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za to, że byli z nami i pomogli stworzyć fantastyczną, dziewiątą już edycję festiwalu. Za rok – pod koniec września – widzimy się znów! Trzymajcie się ciepło, buziaki, pozdro600 – dodaje Gosia Szarada, festiwalowa fotografka.

Organizatorami wydarzenia były instytucja kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

mat. pras.