Płyta tygodnia. Eldo "Psi"

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2016 10:25
Po ponad 2 latach od premiery ostatniego, złotego krążka "Chi" Eldo powraca z nowym materiałem. Już 9 grudnia ujrzał światło dzienne ósmy solowy album rapera pt. "Psi".
Fragm. okładki Psi
Fragm. okładki "Psi"Foto: mat. pras.

Litera Psi pochodząca z alfabetu greckiego jest symbolem psychologii, której raper poświęcił uwagę w nowych piosenkach. Ta płyta jest o napięciach psychicznych, strachu, miłości i wszystkim tym, co skomplikowane i co siedzi w naszych głowach, a na co niestety czasami nie mamy wpływu.

Co niesie nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów. Ambientowe tempo. Podkłady w stylu, z którym nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Brzmienie, za które tym razem nie odpowiadają anonimowe postaci. Oraz zaskoczenie, które wyrysuje się na twarzach wiernych słuchaczy rapera po przesłuchaniu piosenek.


Tracklist:
1. Gdy Jestem Sam
2. Folklor W Opuszczonym Mieście
3. A To Pech
4. Kolory Jesieni
5. Esteci
6. Klatka
7. Pan Nikt
8. Złudzenia
9. Zostań
10. Chciałbym Umieć
11. Włóczykij
12. Sparta
13. Gwiazdy
14. Nowy Dzień

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Onar: "Zachrypnięte gardło" to nie jest pogoń za fejmem

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2016 12:00
- Śledzę, patrzę , słucham co dzieje się na scenach polski, ale także Niemiec czy USA. Ale nie mam zajawki na to, by kopiować zagraniczne pomysły. Jestem trochę oldschoolowcem - opowiadał Onar w rozmowie z Numerem Razem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MC Silk: chcę robić rzeczy dobre, a nie modne

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 10:50
- Nad nowym materiałem pracowałem przez dwa lata, dzień w dzień. Każdy numer jest inny i raczej nie reprezentatywny dla całej płyty - o krążku "Rapunk" opowiada MC Silk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pieśń o żołnierzach z Westerplatte". Gałczyński w interpretacji Vienia

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 10:45
W audycji "Pierwsze słyszę" codziennie przenosimy się na ulice polskich miast, by sprawdzić czy sacrum może spotkać się z profanum. Tym razem poezję rapuje Vienio, a usłyszycie "Pieśń o żołnierzach z Westerplatte" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
rozwiń zwiń