X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mobilność, bezpieczeństwo, niezależność czyli router w kieszeni

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 09:23
- Podczas podróży czasem internetu brakuje lub korzystanie z niego powoduje ogromne koszty - mówi Kasia Przybył, przedstawicielka łódzkiego start-upu. - My oferujemy internet w 130 krajach świata - tańszy i bezpieczniejszy - dodaje. 
Audio
  • Katarzyna Przybył opowiada o XOXO wi-fi - czyli nowym łódzki start-upie (Stacja Nauka/Czwórka)
Katarzyna Przybył
Katarzyna PrzybyłFoto: Patryk Kuniszewicz/Czwórka

Nasz router nie ma w sobie karty, a pozwala nam na połączenie się z najlepszym, najsilniejszym operatorem w danym miejscu Katarzyna Przybył

Okazuje się, że w świecie internetu łączy nie brakuje, ale nie wszystkie miasta są świetnie rozwinięte, a Kasia i Andrzej z łódzkiego start-upu pragną pomóc w podróżach do dalszych zakątków świata, jak Wietnam czy Kambodża. - Swoją usługą obejmujemy 130 krajów, to nie tylko kraje trzeciego świata, ale też USA czy Japonia - mówi gość Patryka Kuniszewicza. - Roaming dziś jest bardzo kosztowny. Gdy za granicą zaczynamy korzystać z sieci, jak w domu, to po powrocie z wycieczki rachunek może nas mocno zaskoczyć. Może być wyższy niż koszt całej podróży - dodaje. 


Czytaj także:
Bromirski łukasz 1200.jpg
Wyzwania twórców internetu. "Czeka nas 5G"

By temu zapobiec powstało XOXO wi-fi - czyli małe, kieszonkowe urządzenie, które pozwala na połączenie się z najlepszym, najsilniejszym operatorem w danym miejscu. Dzięki niemu nie musimy korzystać z hotelowego wi-fi czy publicznych hot-spotów. 

Jak to działa? Czy wystarczy jeden guzik by połączyć się z najlepszą siecią? Ile urządzeń obsłuży XOXO wi-fi? O tym w rozmowie z naszym gościem. 

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Gość: Katarzyna Przybył (podróżniczka, XOXO wi-fi)

Data emisji: 10.08.2018

Godzina emisji: 12.12

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Baterie w smartfonach - jak przedłużyć ich żywotność?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 15:52
Korzystanie z oryginalnych ładowarek, utrzymywanie wysokiego poziomu naładowania - o czym jeszcze warto pamiętać, by baterie w naszych smartfonach przetrwały jak najdłużej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuczna inteligencja w biznesie? Nowe kierunki studiów

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 14:47
- Proponujemy studentom coś zupełnie nowego, łączymy zarządzanie ze sztuczną inteligencją - mówiła o nowych kierunkach studiów w Akademii Leona Koźmińskiego Edyta Siuda, ekspertka ds. Zarządzania projektami i pozyskiwania funduszy.
rozwiń zwiń