X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rolnictwo 2.0

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 17:26
Portal społecznościowy dla farmerów, e-rolnictwo jako nowoczesny kierunek studiów? To tylko niektóre przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii dla rozwoju rolnictwa.
Audio

Zamiast dodawania kolejnych zdjęć ze znajomymi, użytkownicy argentyńskiego portalu sojabook.com dzielą się fotografiami swoich upraw i "lajkują" najnowsze modele ciągników. – Rolnicy mogą dzięki niemu dzielić się swoimi sprawami zawodowymi – jak uprawiać soję, jak uprawiać jęczmień. Mogą też dogadywać transakcje – mówi reporterka Czwórki, Ewelina Grygiel.

Wiedzę z zakresu rolnictwa tradycyjnie zdobyć można wybierając się na studia. W największej uczelni rolniczej w kraju, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek "rolnictwo" wykładany jest nieprzerwanie od 105 lat. W 2010 roku uruchomiono kształcenie zdalne – e-rolnictwo.

– Na nowym kierunku w procesie kształcenia wykorzystujemy metody zdalne. Dysponujemy dwoma platformami, które mogą być wykorzystane do prowadzenia zajęć zdalnych. Umieszczane tam materiały wykładowe stają się dostępne dla studentów  – wyjaśnia prof. Jan Rozbicki z SGGW.

pg

Zobacz więcej na temat: ewelina grygiel rolnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiszące ogrody XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2007 13:09
Naukowców z Columbia University zainspirowały legendarne wiszące ogrody królowej Semiramidy w Babilonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GMO: za czy przeciw? (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2011 16:51
Polacy są podzieleni - część z nas popiera genetyczne modyfikacje żywności, inni stanowczo protestują. Czwórka postanowiła sprawdzić, jakie GMO jest w rzeczywistości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ratujmy pszczoły!

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 11:02
Niebezpieczne chemikalia zabijają pszczele roje. Może zabraknąć miodu, nie będzie także komu zapylać drzewek owocowych.
rozwiń zwiń