X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozświetlona Łódź - pomóż to zrobić!

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 10:06
- Podczas trzech wieczorów festiwalowych przedstawimy sztukę światła - mówi Katarzyna Jędruszak z Fundacji Lux Pro Monumentis. Przedsięwzięcie jest ogromne, dlatego organizatorzy 8. odsłony Light Move Festival poszukują wolontariuszy. 
Audio
  • Light Move Festival w Łodzi poszukuje wolontariuszy (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Light Move Festival w Łodzi
Light Move Festival w ŁodziFoto: Kaczmarkiewicz-Kozłowski/Light Move Festival/mat.pras.

Light Move Festival to największy festiwal światła w Polsce. - Zaprezentujemy instalacje przestrzenne, wykorzystujące światło w różny sposób, oraz mappingi 3D, które odmieniają fasady budynków, tworząc trójwymiarowe projekcje i iluminacje kamienic - wymienia rozmówczyni Oliwii Olczyk. - Będą również koncerty w świetlnej oprawie oraz różne wydarzenia towarzyszące - dodaje. 

Wspólnym mianownikiem całej imprezy jest oczywiście światło, a żeby wszystko należycie rozbłysło organizatorzy potrzebują pomocy. - Szukamy wolontariuszy, ludzi od 16. roku życia, przy osobach niepełnoletnich potrzebna będzie zgoda rodzica - mówi Anita Brzyszcz, koordynatorka wolontariatu na tegorocznej odsłonie Light Move Festival. - Potrzeba rąk do pracy przy działaniach o charakterze technicznym, promocyjnym, informacyjnym, językowym, artystycznym, medialnym i ochronnym - wyjaśnia. 

Jakie doświadczenie można będzie zdobyć zgłaszając się na wolontariat? Czy przy okazji panie wolontariuszki będą mogły stać się modelkami? Co z tym wszystkim ma wspólnego moda dwudziestolecia międzywojennego? O tym w materiale z "Pierwsze słyszę".

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Justyna Tylczyńska

Materiał: Oliwia Olczyk

Data emisji: 30.08.2018

Godzina emisji: 7.23

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak