X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Bagdad Cafe"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2009 11:54
Premiera pierwszego w historii Teatru Polonia musicalu już 26 września.
Audio

Pustynia, gdzieś na peryferiach. Rozpadająca się stacja benzynowa, zaniedbany, brudny motel z barem, w którym goście są rzadkością – staną się schronieniem dla Jasmin, uciekającej od swojego męża i poukładanego, lecz nudnego życia. Bohaterka wkroczy w zupełnie nową rzeczywistość. Przeżyje przygodę życia, ale i sama zmieni życie garstki dziwnych mieszkańców tytułowego motelu i kawiarni „Bagdad Cafe”.

Konflikt między Brendą, porzuconą przez męża właścicielką motelu, i Jasmin, przypadkową turystką, to starcie dwóch  nieszczęśliwych kobiet, dwóch mocnych charakterów. Starcie, w którym nikt nie jest zwycięzcą, gdzie obie postawy muszą ulec weryfikacji w obliczu rzeczywistości. Obie bohaterki uczą się od siebie nawzajem, jak radzić sobie z brutalną rzeczywistością, a w ich życie wkradnie się magia...

„Bagdad Cafe” jest w pewnym sensie bajką dla dorosłych, magiczną przypowieścią o tym jak dobro zwycięża zło codzienności, jej szarość i brutalność.

Na scenie teatru Polonia zobaczymy szesnastu aktorów wybranych w ogólnopolskim castingu: trzy gwiazdy – Katarzynę Groniec, Ewę Konstancję Bułhak i Jana Jangę Tomaszewskiego – oraz młodzież, świetnie śpiewającą i tańczącą. Całości dopełnią: mistrzowska choreografia Emila Wesołowskiego  i przejmująca muzyka Boba Telsona (z cichym, nastrojowym „Calling you”), która weszła już do kanonu światowych przebojów.

Premiera pierwszego w historii Teatru Polonia musicalu już 26 września. Polecamy.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eksplozje w Bagdadzie. Setki zabitych i rannych

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2009 10:24
Liczba ofiar zamachów w Bagdadzie wzrosła do 127. 448 osób jest rannych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ulisses z Bagdadu

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 20:10
czyli najnowsza powieść Erica-Emmanuela Schmitta - autora bestsellera "Oskar i Pani Róża". Czy to kolejna porcja wzruszeń?
rozwiń zwiń

Czytaj także

W zamachu w Bagdadzie został ranny polski ambasador i trzech oficerów BOR.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2007 17:45
Gośćmi audycji będa wiceminister spraw zagranicznych Karol Karski i były wiceminister obrony narodowej Janusz Zemke. Zapraszam. Beata Michniewicz
rozwiń zwiń