X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagrodzono dziennikarzy najlepiej piszących o Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 18:17
13 marca w siedzibie Polskiego Radia w Katowicach odbyła się uroczysta gala finałowa pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek.
Audio
  • Kasia Węsierska o I Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek

Konkurs został zorganizowany przez marszałka województwa śląskiego przy współpracy z Polskim Radiem Katowice. Jego celem było upamiętnienie wicemarszałek Senatu Krystyny Bochenek, która zginęła w katastrofie smoleńskiej, a także promocja regionu

- Chcieliśmy uhonorować tych przedstawicieli świata mediów, którzy dobrze i obiektywnie piszą o województwie śląskim – mówił w Czwórce marszałek województwa Artur Matusiewicz.

Do pierwszej edycji nagrody zgłoszono 53 prace. Udział w konkursie mogli wziąć autorzy publikacji podejmujących szeroko pojętą problematykę związaną z tradycją, historią i kulturą województwa, a także tematykę obecnych przemian w regionie i wizji jego przyszłości.

- Wspaniała kapituła miała przegląd tego, co się o Śląsku pisze i w jaki sposób. Jest to jedna z wartości. Ponieważ z tego wszystkiego wyłoni się obraz regionu w mediach i będzie nam łatwiej podejmować pewne decyzje tutaj. Bo może nie zdajemy sobie sprawy z tego dlaczego jesteśmy postrzegani stereotypowo – mówiła w Czwórce Ewa Niewiadomska, dziennikarka Polskiego Radia Katowice, autorka jednego z nagrodzonych reportaży.

Pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek zdobyła Dagmara Drzazga. Jej film "Świat według Breugla" został doceniony za niezwykłe walory artystyczne. II miejsce zajęły ex aequo Ewa Niewiadomska za reportaż "Perły Barbary" oraz Ewelina Majewska-Howis za publikację "Świeczka dla taty". Trzecie miejsce - obok Alicji Grembowicz i Ireny Piłatowskiej-Mądry - przypadło Danucie Lubinie-Cipińskiej za publikację "Śląsk - Moja Ziemia Święta".

 Więcej na temat konkursu w nagraniu audycji.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Graffiti: farbą w miejską tkankę

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2011 11:30
Kiedy chodzą po ulicach i nie mają flamastra w kieszeni, czują się źle. Grafficiarze ingerują w przestrzeń zabudowaną. Liczą się ci, których kreatywność i wyobraźnia nie zna granic.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Codzienne życie pianisty"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2011 14:54
Historia niewidomego muzyka - reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziennikarki Polskiego Radia wyróżnione za reportaż

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 11:41
Alicja Grembowicz i Irena Piłatowska-Mądry, dziennikarki Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, zostały laureatkami III nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek.
rozwiń zwiń