X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Sęp" to mocny film, który ma poruszyć ludzi

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2013 15:10
Od dawna żaden polski thriller nie cieszył się tak ogromną popularnością jak "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. W weekend otwarcia film obejrzało ponad 100 tysięcy widzów.
Audio
  • O swoim filmie "Sęp" opowiada w "Stacji Kultura" reżyser Eugeniusz Korin
  • Jak wyglądała uroczysta premiera "Sępa" opowiada Kamil Jasieński

Intryga zarysowana jak w amerykańskim thrillerze, muzyka na światowym poziomie skomponowana przez Archive, świetna kampania reklamowa i gwiazdorska obsada. W takim stylu zadebiutował w kinie znany twórca teatralny Eugeniusz Korin. I był to debiut w potrójnej roli: reżysera, scenarzysty i autora koncepcji muzycznej: - Wyszła mi taka "korinkowa" robota - śmieje się Eugeniusz Korin. - Jestem bardzo precyzyjny i zależało mi, żeby wszystkie elementy tej układanki idealnie do siebie pasowały. Thriller to bardzo wymagający gatunek - i dla jego twórców, i dla aktorów.
W "Sępie" obok Anny Przybylskiej i Michała Żebrowskiego wystąpili między innymi: Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka. Zdjęcia rozpoczęły się 12 lipca 2011 roku, a zakończyły się w pierwszych dniach września.
 - "Sęp" nie jest ani filmem kryminalnym, ani sensacyjnym tylko thrillerem - wyjaśnia gość Czwórki. - Opowiada o rzeczach, których najczęściej ludzie się boją. Rzeczach realnych i uniwersalnych, a nie wymyślonych jak to bywa w przypadku horroru. Po drugie, w "Sępie" nie są najważniejsze pościgi i strzelanki, tylko walka z prawdziwym złem.  

Kamil Jasieński przygotował relacje z premiery "Sępa" i porozmawiał z ekipą pracujacą przy produkcji obrazu. Materiał z gali i nagranie ze "Stacji Kultura" znajdziesz w plikach dźwiękowych dołączonych do artykułu.  
kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szwed: w "Dwóch połówkach pomarańczy" gotujemy się na scenie

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2013 14:54
Dobra komedia powinna bawić do łez i jednocześnie przekazywać jakąś uniwersalną prawdę. Popularność spektaklu "Dwie połówki pomarańczy" może świadczyć, że spełniła te wymogi. A na sztukę w "Czwórce" zaprasza Aleksandra Szwed.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska stworzyła WAMPA

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 15:20
"Jestem stworzona do bycia dyrektorem i wydaje mi się, że jestem wyrozumiała, cierpliwa i opiekuńcza dla moich pracowników". Roma Gąsiorowska debiutuje w nowej roli, a w "Stacji Kultura" opowiada o tym, po co jej WAMP i aktoRstudio.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vincent V. Severski: W kryminale złym bohaterem najczęściej jest przełożony

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 14:20
Najpierw byli "Nielegalni", czyli pierwszy polski thriller szpiegowsko-polityczny. Teraz jego bohaterowie powracają w "Niewiernych", a krytycy nie szczędzą słów uznania ani książce, ani jej autorowi.
rozwiń zwiń