Już cztery medale kajakarzy w MŚ

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 15:00
Polscy kajakarze wywalczyli w trwających mistrzostwach świata już cztery medale - wszystkie srebrne.
Marta Walczykiewicz
Marta WalczykiewiczFoto: Wiki Commons/CC BY 3.0/Olaf Kosinsky

Pierwszy polski medal mistrzostw w węgierskim Segedynie wywalczyli w piątek kanadyjkarze Arsen Śliwiński i Michał Łubniewski, którzy byli drudzy w wyścigu na 200 metrów. To ich trzeci z rzędu medal mistrzostw świata na tym dystansie.

W sobotę do dorobku medalowego reprezentacji Polski dopisane zostały trzy kolejne drugie miejsca. Marta Walczykiewicz została wicemistrzynią w rywalizacji jedynek na 500 metrów. Na dwukrotnie dłuższym dystansie to samo miejsce zajęła Justyna Iskrzycka. Jako ostatnie na drugim stopniu podium stanęły Karolina Naja i Anna Puławska, które startowały w dwójkach na 500 metrów.

***

Paweł Kordas przed mistrzostwami Europy we wrotkarstwie.

Popołudniowy przegląd sportowy - 23 sierpnia 2019.

Fręch zagra w US Open, Majchrzak też - jako "szczęśliwy przegrany"

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 08:00
Magdalena Fręch pokonała Hiszpankę Paulę Badosę w ostatniej rundzie kwalifikacji do wielkoszlemowego turnieju US Open.