X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olimpijskie monety w PKiN

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2010 11:00
VI Warszawskie Międzynarodowe Targi Numizmatyczne COIN EXPO 2010 w olimpijskim duchu.
Audio

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczęły się VI Warszawskie Międzynarodowe Targi Numizmatyczne COIN EXPO 2010. W tym roku Skarbnica Narodowa zaprezentowała monety kolekcjonerskie wchodzące w skład oficjalnego programu „Igrzyska Olimpijskie – Londyn 2012”.

Skarbnica Narodowa już po raz kolejny została oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich. Poza najnowszą kolekcją wyemitowaną z okazji Igrzysk Olimpijskich w Londynie, oferowała również monety z Pekinu (2008) oraz Vancouver (2010), a także monety upamiętniające Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2010.

Kolekcja olimpijska, obejmująca srebrne i złote monety nawiązujące do brytyjskiej historii, osobistości, miejsc i środowiska naturalnego, została zaprezentowana przez gościa specjalnego spotkania - Catherine Davies z Brytyjskiej Mennicy Królewskiej.

W spotkaniu w charakterze gościa honorowego uczestniczył również Sekretarz Generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego - Adam Krzesiński, który podkreślił zaangażowanie PKOl w szereg wydarzeń promujących Igrzyska.

Jak podkreśla Adam Zieliński - Dyrektor Zarządzający Skarbnicy Narodowej: Jako dystrybutor monet i medali okolicznościowych zwracamy szczególną uwagę na to, aby w naszej ofercie znajdowały się numizmaty odzwierciedlające piękno sportowej rywalizacji i emocje towarzyszące wielkim wydarzeniom sportowym. Numizmatyka, utrwalając wyjątkowe momenty w historii sportu, staje się ich unikalną kroniką. Bardzo się cieszę, że już po raz trzeci możemy zaoferować naszym klientom monety upamiętniające najbardziej prestiżowe zawody na świecie.

Oprócz premierowej kolekcji zwiedzający targi jeszcze przez dwa dni będą mogli również obejrzeć m.in. oficjalne monety wyemitowane z okazji Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008, Vancouver 2010 oraz Piłkarskich Mistrzostw Świata 2010.

Wystawa potrwa do soboty.

dm, Euro RSCG Sensors

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W Londynie jeszcze ostrzejsza walka z dopingiem

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2010 08:46
Komitet organizacyjny letnich igrzysk olimpijskich w Londynie podpisał specjalne memorandum z brytyjską komisją antydopingową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internauci chcę kibicować w Londynie w 2012

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2010 08:17
Ponad milion osób zadeklarowało przez Internet chęć zakupu biletów na igrzyska olimojisjkie w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danny Boyle wyreżyseruje otwarcie igrzysk w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2010 11:44
Laureat filmowego Oscara Danny Boyle będzie reżyserem ceremonii otwarcia Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku.
rozwiń zwiń