Olisadebe nie zachwyca, ale się ceni

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2011 17:53
W najbliższych dniach wyjaśni się, czy Emmanuel Olisadebe podpisze kontrakt z Lechią Gdańsk. Olisadebe chciałby zarabiać rocznie około 180 tysięcy euro.

Przegląd Sportowy: Po meczu przeciwko Olimpii Grudziądz, trener Lechii nie był z Olisadebe zadowolony. – Kilka miesięcy nie grał w piłkę, trzeba brać to pod uwagę. Mamy na tyle mądry sztab, że jeśli zdecydujemy się na zatrudnienie Emmanuela, to zrobimy wszystko, aby był przygotowany do gry na najwyższym poziomie. Czy tak będzie, zobaczymy w najbliższych dniach – mówił trener

Po południu Olisadebe odbył rozmowę z Kafarskim dotyczącą jego ewentualnej przyszłości w Lechii. – Przez najbliższe dni będzie przebywał w Gdańsku. Przejdzie testy medyczne, później ma jechać na zgrupowanie Lechii do Opalenicy. Dopiero po nim klub podejmie decyzję o dalszych losach byłego reprezentanta Polski. Nie bez znaczenia pozostaną również wymagania finansowe Olisadebe. Według informacji PS piłkarz chciałby zarabiać rocznie około 180 tysięcy euro. Nie chce dodatkowych pieniędzy za podpis pod kontraktem.

Czy do podpisania umowy dojdzie? Naszym zdaniem nie ma na to większych szans. Ba, będziemy bardzo zaskoczeni jeżeli już same badania lekarskie nie zablokują transferu. Nie od dziś przecież wiadomo, że kolana byłego napastnika reprezentacji Polski nie są w najlepszym stanie.

Marek Dziadukiewicz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W Gdańsku medialny szał na Olisadebe

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2011 16:00
Dzisiejszym zajęciom piłkarzy Lechii Gdańsk towarzyszyło duże zainteresowanie mediów. A wszystko przez obecność na testach Emmanuela Olisadebe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olisadebe: Chcę zostać w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2011 23:00
63 minuty w barwach Lechii Gdańsk rozegrał w sobotę Emmanuel Olisadebe przeciwko Olimpii Grudziądz. Zawodnik chciałby zostać zawodnikiem Lechii.
rozwiń zwiń