X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odwiedź najlepsze festiwale muzyczne z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2018 15:23
Ostróda Reggae Festiwal, Hip-Hop Mazury Festival, Up To Date Festival – to tylko niektóre imprezy z których będzie nadała w te wakacje radiowa Czwórka i gdzie będzie można spotkać czwórkowych dziennikarzy i DJ-ów.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Monkey Business Images/Shutterstock.com

Muzycznie Czwórka rozpoczęła wakacje na Festiwalu Instytut w Twierdzy Modlin. W strefie Czwórki odbyła się pierwsza część debaty "Quo Vadis Techno", podczas której DJ’e, promotorzy oraz producenci rozmawiali o przyszłości jednego z najbardziej popularnych gatunków muzyki elektronicznej. Debata będzie kontynuowana na festiwalach objętych patronatem Czwórki: na Audioriver w Płocku oraz Up To Date Festival w Białymstoku.

W najbliższy weekend Czwórka będzie na 13. festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. W sobotę 30 czerwca prosto z oficjalnego klubu festiwalowego Mateusz Tomaszuk i Patryk Grabowski będą relacjonować przebieg festiwalu w "Wiadomościach Radiowej Czwórki" o godz. 11.00 i 14.00 oraz w audycji "Klucz Kulturowy" o godz. 15.40, a po godz. 18.00 poprowadzą festiwalowe wydanie audycji "Muzyczne Biuro Podróży". Na finał dnia swoje sety na scenie Sztauwajerów zaprezentują DJ BertHarper i Lex. W kolejnym tygodniu, od 5 do 8 lipca odbędzie się Ostróda Reggae Festiwal z finałem konkursu "Czwórka Reggae Contest". Konkurs rozstrzygnie się na scenie głównej ostatniego dnia imprezy.

Po raz pierwszy z żółtym mikrofonem Czwórki odwiedzimy Intro Festival w Raciborzu (13-14 lipca). Gdzie muzyka elektroniczna połączy się z mapingiem 3D wyświetlanym na elewacji piastowskiego zamku na Śląsku. W drugiej połowie miesiąca nasi dziennikarze zawitają na XVII Hip-Hop Mazury Festival w Giżycku (19-21 lipca) oraz na Audioriver w Płocku (27-29 lipca), w trakcie którego zaprosimy na drugą część debaty poświęconej przyszłości muzyki techno. W kolejnym miesiącu Czwórka wybierze się w Sudety w poszukiwaniu muzycznych wrażeń. Najpierw odwiedzi Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal (9-12 sierpnia) a następnie wybierze się do Czech na Hip-Hop Kemp 2018 (23-25 sierpnia).

Zwieńczeniem muzycznych wakacji z Czwórką jak zawsze będzie Up To Date Festival w Białymstoku (7-8 września). Imprezę zakończymy zaproszą na trzecią i ostatnią tego lata częścią debaty "Quo Vadis Techno". Na mapie festiwalu ponownie pojawi się Czwarta Scena Czwórki. Zagrają na niej m.in. Mordor Muzik, Undadasea, RAU, Earth Trax & Newborn Jr.

Muzyczne podróże Czwórki można śledzić słuchając relacji z festiwali muzycznych na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Zapraszamy!


mat.pras./ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak