Audioriver 2018: godzinowy rozkład jazdy

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2018 12:50
O której zagra Bonobo? Kiedy za deckami pojawi się Honey Dijon? Kto zakończy występy na Sun/Day? Znamy już szczegółowy line-up tegorocznej odsłony Audioriver. 
13, odsłona Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 roku
13, odsłona Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 rokuFoto: mat. prasowe

Czytaj także
audioriver 1200.jpg
Audioriver 2018. Przewodnik po wydarzeniach festiwalu

Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd. Tymczasem taneczny Main Stage, żywiołowy Circus Tent, energetyczny Hybrid Tent, różnorodny Burn Stage, międzygwiezdny Kosmos, zabawowe True Music Stage i Rynek oraz dwie dzienne sceny na Sun/Day, właśnie wypełniły się po brzegi 103 artystami, które ogłosił wcześniej festiwal. Czas zabrać się więc za wybór artystów, których chcecie zobaczyć, choć wybory mogą być trudne… Sprawdźcie timetable, by za niewiele ponad tydzień być wzorowo przygotowanym do trzydniowej, muzycznej podróży!

Widzimy się w Płocku od 27 lipca!

TIMETABLE PIĄTEK/FRIDAY (27.07)

Main Stage

19:30-20:30 Komitet Obrony Disco

20:30-21:30 Rosalie.

21:45-22:45 Maribou State live

23:00-00:00 Damian Lazarus & The Ancient Moons

00:30-01:45 Bonobo live

02:00-03:15 Richie Hawtin CLOSE

03:30-04:30 AGIM live

VJs: Visual Family Collective

Circus Tent

19:00-21:00 VONDA7

21:00-22:00 Michał Wolski live

22:00-00:00 Architectural

00:00-01:00 Woo York live

01:00-03:00 Adriatique

03:00-05:00 Maceo Plex

05:00-07:00 Ben Klock

VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent

20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui

22:30-23:30 Fracture

23:30-00:30 Patife

00:30-01:30 Danny Byrd

01:30-02:30 Fabio & Grooverider

02:30-03:30 Doc Scott

03:30-04:30 Ulterior Motive

04:30-05:30 Current Value

05:30-06:30 Radicall

VJs: FkS & EYE

BURN Stage

20:00-22:00 Deaf Can Dance

22:00-23:00 Vacos Malcolm live

23:00-00:30 Gemini Brothers

00:30-01:30 Monolink live

01:30-03:00 Claptone

03:00-04:15 Giorgia Angiuli live

04:15-06:00 Andhim

Kosmos

20:00-21:30 Olivia

21:30-22:30 Seltron 400 live

22:30-00:00 Dr. Rubinstein

00:00-01:30 Helena Hauff

01:30-03:00 Bjarki

03:00-04:30 Lewis Fautzi

04:30-06:00 Rebekah

06:00-07:00 T A K A live

Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage

21:00-23:30 Vidno

23:30-01:30 Deep Depot

01:30-03:00 Piotr Bejnar live

03:00-05:00 Kacpa b2b Raev

TIMETABLE SOBOTA/SATURDAY (28.07)

Main Stage:

20:00-21:15 Sound Traveler

21:15-22:15 Bass Astral x Igo

22:30-23:30 Vessels

23:45-00:45 Jan Blomqvist & Band

01:00-02:00 Gorgon City live

02:15-03:15 The Glitch Mob

03:30-04:30 Kamp!

VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:

19:00-20:30 Rodrigezz

20:30-21:30 An On Bast live

21:30-22:30 Kuba Sojka live

22:30-00:15 Butch

00:15-02:15 Loco Dice

02:15-03:15 Deas

03:15-05:15 Pan-Pot

05:15-07:15 Amelie Lens

VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent:

20:00-22:30 Charly

22:30-23:30 Toronto Is Broken

23:30-00:30 Fred V & Grafix live

00:30-01:30 Break

01:30-02:30 Matrix & Futurebound

02:30-03:30 Delta Heavy

03:30-04:30 DLR

04:30-05:30 L 33

05:30-06:30 Macbeat

VJs: FkS & EYE

BURN Stage:

20:00-22:00 Foxall

22:00-23:30 Viken Arman live

23:30-01:00 Purple Disco Machine

01:00-02:30 Catz ’N Dogz

02:30-04:00 Honey Dijon

04:00-06:00 John Talabot

Kosmos:

20:00-22:00 Sept

22:00-23:00 Błażej Malinowski live

23:00-00:30 Arnaud Le Texier

00:30-02:00 Stranger

02:00-04:00 Antigone b2b Francois X

04:00-05:30 Tommy Four Seven

05:30-07:00 AnD live

Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage

21:00-23:00 LuLu Malina

23:00-01:00 Meg & Discox

01:00-03:00 Novika & Mr. Lex

03:00-05:00 Roger

Rynek

PIĄTEK/FRIDAY (27.07)

16:00-17:00 KVSN

18:30-19:30 Thomas Langner b2b Lucjan

19:30-20:30 Sincz

SOBOTA/SATURDAY (28.07)

10:30-12:00 Maryo

12:00-13:30 Ritual Thrills

13:30-15:00 Joana

15:30-17:00 Last Robots

18:30-20:00 Kuba Otłowski

AUDIORIVER SUN/DAY

Stage One:

11:00-13:00 kEczuP

13:00-14:30 Raidho

14:30-16:30 Leon b2b Glasse

16:30-18:00 Be Svendsen

18:00-19:30 Rampue live

19:30-21:30 Lee Burridge

Stage Two:

11:30-13:30 Living Plastic

13:30-15:30 Alegria b2b Artiztix

15:30-17:30 MJ Cole

17:30-19:30 Zed Bias ft. Slay

19:30-21:30 Nicky Blackmarket ft. MC Fatman D

mat. prasowe/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak