Muzyka, która budzi emocje w Czwórce i na żywo - polecamy się na czwartek

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 12:46
W Czwórce sprawdzimy, przy jakiej muzyce płacze Kasia Lins, powiemy także o warszawskim koncercie plenerowym, na którym wystąpią m.in. Nosowska, Zalewski i Włodi. 
Kasia Lins
Kasia LinsFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Stacja kultura 10.00-12.00 - Nosowska, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel,  Sonbird, KARAŚ/ROGUCKI, Mery Spolsky i Włodi - ci i inni artyści powrócą na koncerty w Warszawie. Ile osób może być na koncercie, gdzie będą organizowane? Poza tym w audycji przegląd seriali i modowych kont na Tik Toku: m.in Brittany Xavier, Jessica Wang officia, Selena Gomez, Miley Cyrus, Lizzo i Dua Lipa - czy w obu aplikacjach ( Tik Toku/ Instgramie) artystki prezentują się w ten sam sposób, a może zupełnie inaczej? Co tam prezentują? Dlaczego ich konta na TT są tak popularne? Opowiadała o tym Wiktoria Cichy - analityk mediów społecznościowych.

Czat Czwórki 15.00-17.00 - magister zdalny. Już odbyły się pierwsze zdalne obrony prac dyplomowych i magisterskich. To wydarzenia bez precedensu w historii uczelni. Koniec studiów dla wielu w tym roku będzie wyjątkowy, bo online. Czy studenci stresują się bardziej? Czy jest im trochę żal, że nie będą mogli obronić się "normalnie"?

Dziewczyny grają 19.00-20.00 - hasło autorskiej selekcji Kasi Lins brzmi "Płakała, kiedy słuchała". Bez zbędnych tłumaczeń czy osobistych kontekstów. Tylko muzyka w wykonaniu m.in. Steviego Wondera czy Laryn Hill.

Strefa prywatna 20.00-21.30 - Ojcowie Pijarzy postanowili postawić na "Duchową adopcję maturzysty". Nauczyciele z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie podbijają sieć wykonaniem piosenki Zbigniewa Wodeckiego "Tak bardzo wierzę w nas". Uczniowie z XC LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie nagrali słowa wsparcia dla starszych kolegów. Jakub Jamrozek zaprasza na rozmowę o ciekawych maturalnych inicjatywach z  o. Jackiem Wolanem, rzecznikiem prasowym Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów, oraz Katarzyną Bojke - dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Strefa sportu 21.30-22.00 - Maciej Kałuża o rozpoczętym sezonie siatkówki plażowej. Jak będzie wyglądał sezon w czasach pandemii?

Literatura


 ***
 mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieprzeciętni 2017. Koncert Mariki Marty Kosakowskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 20:08
22 czerwca w studiu radiowej Czwórki ogłoszono wyniki plebiscytu Nieprzeciętni 2017. Galę finałową uświetniła swoim występem jedna z jurorek, Marika Marta Kosakowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finał akcji "EKOiści": koncert Funk Da System w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 20:12
Zespól Funk Da System wystąpił na deskach Czwórkowej sceny trzy lata temu. Od tego czasu ukazała się m.in. płyta długogrająca grupy pt. "Kwantissimo", muzycy zagrali też wiele koncertów. Teraz powrócili do nas w ramach akcji "EKOiści". 
rozwiń zwiń