Muzyka klasyczna, wakeboard i gaming - Czwórka na niedzielę

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 14:26
Zaprosimy na godzinę z muzyką fortepianową duetu Marek i Wacek. Sprawdzimy, co wspólnego mają deskorolka i snowboard z wakeboardem. Będzie także druga odsłona akcji "Hulamy z Czwórką", a Mateusz Tomaszuk zaprosi na 300. wydanie audycji "Off Control".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Antonio Guillem

Hulamy_Poziom 1200.jpg
Hulamy! Szukaj nas w weekend na ulicach Warszawy!

Hulamy z Czwórką! - drugi dzień akcji, podczas której czwórkowa ekipa będzie jeździć na miejskich hulajnogach po Warszawie, rozdając czwórkowe gadżety i bony na przejazdy hulajnogami. Dziennikarzy będzie można spotkać między innymi w Parku Rydza-Śmigłego, na Placu Wilsona, Krakowskim Przedmieściu i pod Domami Centrum. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

Filharmonia w pigułce 8.45- 9.00 - Piotr Wierzbicki przypomni duet fortepianowy założony przez Wacława Kisielewskiego i Marka Tomaszewskiego. Duet Marek i Wacek ma na swoim koncie interpretacje znanych utworów muzyki klasycznej, m.in. Stanisława Moniuszki, Fryderyka Chopina, Edvarda Hagerupa Griega czy Ferenca Liszta. Duet stworzył też wiele nowatorskich kompozycji.

Co Was kręci 11.00-12.00 - co wspólnego ma deskorolka i snowboard z wakeboardem, czyli spojrzenie młodych zawodników na tę dyscyplinę - Patryka i Marka Łojko. Poza tym w audycji najlepsze miejsca do nauki i latania szybowcem oraz paralotnią.

Strefa gamingu 12.00-13.00 - trasa Tekken World Tour wprawdzie się nie odbędzie, ale zorganizowane zostaną oficjalne Mistrzostwa Polski online. Łukasz Jeffrey Chmiel zaprasza na rozmowę o projekcie, organizacji turnieju oraz nowościach w świecie gry Bandai Namco.

Off Control 22.00-00.00 - Mateusz Tomaszuk zaprasza na 300. wydanie audycji – to już prawie sześć lat na antenie Czwórki! Będą wspomnienia, telefoniczne rozmowy ze słuchaczami na żywo oraz utwory kojarzące się jednoznacznie z audycją. 

***

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przepisy na domowe lody - od bananowych po miętowe

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 17:20
W lodach kupowanych w sklepach, oprócz mleka i owoców najczęściej znajdziemy też cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające i inne dodatki, dlatego, jak przekonywała Jolanta Naklicka-Kleser, ten przysmak warto samodzielnie przygotowywać w domu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Demon's Souls Remake. Co znajdziemy w odświeżonej wersji?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 21:42
Wraz z premierą nowej generacji konsol zapowiedziano tytuły, które się na nie ukażą. Jednym z bardziej oczekiwanych jest "Demon's Souls Remake". W specjalnym wydaniu "Stefy gamingu" Bartek "Bart Jakubczyk zdradził, czego możemy się spodziewać. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"League of Legends". Lillia - będzie nowa bohaterka

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 11:15
League of Legends to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier w świecie e-sportu. Nieustannie rozwijana, wspierana, z multum bohaterów. Jak widać twórcy nie zamierzają poprzestać na aktualnej plejadzie gwiazd i już niedługo pojawi się Lillia - nowa bohaterka.
rozwiń zwiń