Środa z Czwórką - muzyka, sztuka i sport

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 14:26
Czwórkowe studio w środę odwiedzi Meek, Oh Why?, ale i my wybierzemy się do Białego Dunajca, gdzie mieści się pracownia Mateusza Dziadkowca.
Meek, Oh Why?, czyli Mikołaj Kubicki
Meek, Oh Why?, czyli Mikołaj KubickiFoto: Czwórka/Martyna Ogonek
Up To Date 2020 harper 1200.jpg
Up To Date - za nami święto muzyki elektronicznej

"Wszystko Gra" 9.00-10.00 - gościem Damiana Sikorskiego będzie Meek, Oh Why? który opowie o swoim trzecim albumie "Zachód", trasie przed lockdownem i zaprosi na jesienne koncerty.

"Stacja Kultura" 10.00-12.00 – w cyklu Letnia Pracownia odwiedzimy Mateusza Dziadkowca. Mateusz ma 24 lata i pochodzi z Białego Dunajca. Od dziecka rysował, a pod koniec nauki w technikum odzieżowym zaczął malować (w większości surrealizm i abstrakcje) i napisał książkę pt. "Podmuch". Jak wygląda jego pracownia?

"Muzyczny Lunch" 13.00-14.00 – Maciek Szajkowski zaprasza na spotkanie z Januszem "Yasmanem" Kuszem - jednym z pomysłodawców radosnego projektu "Tribute To Alibabki", czyli naszej Czwórkowej aktualnej Płyty Tygodnia.

Czytaj także:

"Strefa sportu" 21.30-22.00 – spotkanie z Klaudią Kazimierską, uznawaną za jeden z największych talentów w polskich biegach średnich. Ma dopiero 19 lat, a w tym sezonie szybciej od niej w Polsce biegała tylko Sofia Ennaoui. Podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie ustanowiła rekord życiowym zaledwie 13 setnych gorszy od rekordu Polski do lat 20. Czy jest to talent na miarę medali na najważniejszych imprezach rangi mistrzowskiej? Na rozmowę zaprasza Darek Matyja.

mat.prom./pj


Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak