Czwórka – Radio z Wizją powiększa zasięg!

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2011 16:14
Wielkopolsko witamy! Już można nas oglądać w popularnej w regionie sieci kablowej INEA. Tym samym ok. 72 000 więcej niż dotychczas osób będzie mogło oglądać pierwsze w Polsce Radio z Wizją!

Wraz z końcem maja pojawiliśmy się na 158 kanale telewizyjnym w sieci kablowej INEA obecnej w stolicy Wielkopolski, całej aglomeracji poznańskiej, a także m.in. we Wrześni, Koninie, Kole, Turku, Słupcy, Grodzisku Wlkp., Wolsztynie, Swarzędzu, Śremie, Kórniku, Murowanej Goślinie, Nowym Tomyślu i Gnieźnie.

Czwórka dociera do coraz większej liczby liczących się telewizji cyfrowych. Obecnie Radio z Wizją można oglądać m.in. na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145) oraz w sieciach kablowych m.in. Aster (kanał 708), UPC (kanał 787), Toya, SatFilm, TK Chopin, a także w Internecie.

I jeszcze kilka informacji o naszym nowym partnerze:

/

Spółka INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, z którego usług korzysta ok. 140 tys. gospodarstw domowych i ponad 4 tys. firm. Przy ponad 50 proc. nasyceniem usługami cyfrowymi wśród Abonentów telewizyjnych, INEA szczyci się mianem najbardziej cyfrowej sieci kablowej w skali kraju. Operator oferuje także Internet o prędkościach do 100 Mb/s, światłowód doprowadzony bezpośrednio do mieszkania, telefonię stacjonarną i komórkową, oraz Internet mobilny i wiele usług dodanych. Więcej informacji o INEA znajduje się na stronie www.inea.pl.

Nie mogło tam zatem zabraknąć Czwórki – Radia z Wizją!

Wielkopolsko – nadchodzimy!

KaW


Czytaj także

Dziesiąty studyjny album Moby’ego

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2011 08:40
Moby wydał kolejna płytę - "Destroyed". Wydawnictwo poleca Czwórka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejna odsłona Komet – "Luminal"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011 11:26
Do sklepów trafił już najnowszy album warszawskiego zespołu Komety. Koniecznie posłuchajcie tej płyty. Polecamy!
rozwiń zwiń