Stachursky - król muzyki dance powraca!

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2015 10:00
Nowoczesna forma i hipnotyzujące brzmienia - Jacek Stachursky prezentuje nowy teledysk do premierowego singla "Jeszcze raz".
Zdaniem Jacka Stachurskyego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówki
Zdaniem Jacka Stachursky'ego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówkiFoto: Czwórka

18 czerwca w warszawskich Hybrydach odbędzie się koncert Stachursky'ego połączony z wyjątkowym afterparty wieńczącym konkurs, który Jacek Stachursky przygotował specjalnie dla swoich fanów. Wtedy też odbędzie się premiera teledysku do utworu "Jeszcze raz". W piosence tradycyjne dla Stachurskiego melodyjne brzmienia mieszają się z nowoczesną aranżacją. Utwór ma szansę stać się kolejnym wielkim hitem artysty.

Tuż przed tym ważnym dla fanów jego muzyki wydarzeniem spotkamy się z artystą i zajrzymy za kulisy jego show.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w czwartek (18.06) w godz. 6.00-9.00. Audycję prowadzą Mariusz Infulecki i Michał Migała.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA stachursky

Czytaj także

Sound'n'Grace: w naszym chórze jest jak w puszce

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2015 13:00
- Sound'n'Grace to 20 pełnokrwistych osobowości muzycznych - śmieją się Ania i Kamil. - Kiedy jedziemy na koncerty jesteśmy upchnięci w busie jak sardynki w puszce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Kazadi: muzyka jest moim życiowym celem

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 12:12
Jej drugi krążek ukaże się na rynku we wrześniu tego roku. Promuje go singiel "Na zawsze". - Ta płyta będzie od początku do końca moja, taka, jaka jestem - mówiła Kazadi w Czwórce.
rozwiń zwiń