X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskieradio.pl i Czwórka wsparły WOŚP. Wylicytowano kanał radiowy w sieci!

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2012 18:00
Jubileuszowy XX Finał WOŚP za nami. Na antenie Czwórki trwała wielka, wyjątkowa aukcja. Zwyciężył w niej Kanar&Ramzes, który stworzy swój własny kanał radiowy!
Polskieradio.pl i Czwórka wsparły WOŚP. Wylicytowano kanał radiowy w sieci
Foto: materiały promocyjne Czwórki

Licytację kanału Moje.polskieradio.pl zakończono kwotą: 888 złgodzina ostatniej aktualizacji: 20:00 Dziękujemy za wszystkie maile wysłane na adres moje@polskieradio.pl

 

To była wyjątkowa aukcja Portalu Polskieradio.pl i programu Czwartego Polskiego Radia zorganizowana razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Po zaciętej rywalizacji znamy zwycięzców!

Wygrał Kanar&Ramzes - w wyznaczonym czasie i zgodnie z regulaminem zaoferował najwyższą cenę i przelicytował pozostałych. Będzie mógł stworzyć swoje własne radio na falach moje.polskieradio.pl, czyli umieścić w eterze aż do tysiąca swoich ulubionych piosenek!

Poza tym, że zwycięzca dostanie własny kanał, hmm… no może nie na własność, ale będzie mógł podpisać umowę z Polskim Radiem na stworzenie własnego radia internetowego i decydować o jego zawartości przez określony czas, może także wziąć udział w jednym z programów radiowych na antenie Czwórki.

Aukcja trwała od godz. 12 do 20. Zgłoszenia należało przesyłać drogą e-mailową na adres moje@polskieradio.pl w godzinach trwania aukcji. Musiały zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i swoją ofertę, czyli proponowaną wysokość kwoty za jaką chce się nabyć możliwość utworzenia kanału.

Wyniki aukcji podawane były w prowadzonych "na żywo" audycjach Programu 4 oraz na stronach internetowych polskieradio.pl.

Zwycięzca aukcji powinien wpłacić zadeklarowaną kwotę w nieprzekraczalnym terminie do 18 stycznia 2012 roku. Jeśli tego nie zrobi, aukcję wygrywa ten, kto wpłacił drugą co do wysokości kwotę. Wpłaty należy dokonywać na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tj. na rachunek: PEKAO SA VIII O/Warszawa 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739. Dowód wpłaty musi być opatrzony dopiskiem moje.polskieradio.pl

/


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem aukcji!

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

WOŚP "Pod Lupą" Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 07:00
W piątek naszym studiu zagościł Krzysztof Dobies rzecznik Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wsiądź do pociągu razem z Orkiestrą

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 11:38
20. Finał WOŚP można wspomóc jadąc autobusem szynowym WOŚP Ekspress, przemieszczającym się po Małopolsce. Można też wsiąść do pociągu na Śląsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała do tej pory ponad 40 milionów złotych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 23:57
Ponad 40 milionów złotych zebrano już podczas XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na konto Fundacji ciągle wpływają informacje od 1700 sztabów pracujących przy finale na całym świecie.
rozwiń zwiń