19. Piknik Naukowy. Chajzer, Podsiadło i MissSpark w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 09:00
W naszym namiocie na Pikniku Naukowym spotkacie Filipa Chajzera, Dawida Podsiadło, Honoratę Skarbek i projektantkę MissSpark.
Audio
  • Projektantka MissSpark zaprasza na 19. Piknik Naukowy, a także opowiada o swojej najnowszej kolekcji i modowych inspiracjach (Czwórka/Tędy po Trendy)
  • Honorata Skarbek zaprasza na 19. Piknik Naukowy w Warszawie (Czwórka/PlenAir)
Chcesz poczuć się jak gwiazda? Na naszej ściance zrobisz sobie profesjonalne zdjęcie z modelkami w sukniach MissSpark
Chcesz poczuć się jak gwiazda? Na naszej "ściance" zrobisz sobie profesjonalne zdjęcie z modelkami w sukniach MissSparkFoto: Czwórka

Od 12:00 do 17:00 Czwórka poprowadzi program na żywo z Pikniku Naukowego, z namiotu B13. W godzinach 12.00 - 14.00 audycję poprowadzą Dawid Podsiadło i Kamil Jasieński, a przez kolejną godzinę gospodarzami studia PlenAirowego będą Patryk Kuniszewicz i Piotr Galus. Pomiędzy 15.00, a 16.00 w namiocie Czwórki spotkacie Filipa Chajzera, a do 17.00 atmosferę podgrzewać będą Mariusz Infulecki i Michał Migała.

/

Ale to nie wszystko! W namiocie Czwórki czekają na was liczne animacje i konkursy (do zdobycia upominki Czwórki), oraz możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w naszej fotobudce.

W samo południe przedstawiciele Wydziału Technologii Drewna SGGW wystąpią u nas z pokazami i warsztatami m.in. na temat technologii wywoływania zdjęć na drewnie. Po godz. 14:00 spotkania z fanami - wśród zaproszonych gości youtuberzy, tancerka z programu "You Can Dance" Natalia Zatylna oraz Honorata Skarbek. A tuż po godz. 17.00 startują animacje naukowe PWN, czyli m.in. warsztaty z rysowania Anamorfów oraz warsztaty iluzji.

W "Strefie Relaksu" zorganizowanej na błoniach stadionu będzie można odpocząć na leżakach Czwórki oraz wziąć udział w dodatkowych atrakcjach. Wśród nich  pokazy iluzjonisty Macieja Pędy i "silent disco".

Damy Wam także szansę wejść w rolę celebrytów i pod hasłem "Fejm na ściance" zaplanowaliśmy wspólną zabawę, czyli pozowanie modelkami ubranymi w nowa kolekcję polskiej projektantki MissSpark. Zachęcamy do robienia selfie z hasztagiem #czworka i #misssparkcom. Najfajniejsze zdjęcia wyróżnimy. Modelek szukajcie od 14.00 do 16.00 w "Strefie Relaksu" Czwórki.

Dowiedz się więcej! Odwiedź serwis PiknikNaukowy.pl <<<

W namiocie korporacyjnym Polskiego Radia S.A. pomiędzy godz. 17:00, a 20:00 przybliżymy radio "od kuchni" i w tenże sposób zaprezentujemy Czwórkę. Trzy dziennikarskie duety zdradzać będą  tajniki pracy reportera i... zamienią się z publicznością rolami. Naszym gościom zaproponujemy też m.in. zabawę pod hasłem "jesteś na antenie" i sprawdzimy, czy znają nasze częstotliwości, a słuchacze przeczytają "Nowiny Radiowej Czwórki".

***

Wszystko to w najbliższą Sobotę, 9 maja na Stadionie Narodowym od 11.00 do 20.00.

Zapraszamy!

kd/mat.pras.

Czytaj także

"Topowa Dycha" - najsłynniejszy dekalog w internecie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 09:29
Zaczęło się od "10 najgłupszych zgonów". Potem były filmy "10 najdziwniejszych praw na świecie" i "10 najgorszych dzieci w historii". Dziś youtubowy kanał "Topowa Dycha" subskrybuje prawie 118 tys. internautów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórkowy Turniej Szkół w Toruniu!

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2015 11:30
Dziennikarze Czwórki przenieśli się do Torunia, gdzie w ramach audycji "PlenAir" odbył się zorganizowany już po raz trzeci Turniej Szkół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matura - jak wspominają ją nasze gwiazdy?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 06:00
Wystartowały matury. U nas o egzaminie dojrzałości opowiadają Dawid Podsiadło, Filip Chajzer, Tomasz Kammel oraz Bożena Dykiel.
rozwiń zwiń