Filip Chajzer, sporty halowe i trampoliny

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 23:50
Gdy za oknem deszcz czy śnieg, tylko najwięksi twardziele decydują się na bieganie lub rower. A co mają zrobić pozostali?
Kolejna odsłona audycji Filipa Chajzera Piątek, piąteczek, piątunio będzie obfitowała w niespodzianki
Kolejna odsłona audycji Filipa Chajzera "Piątek, piąteczek, piątunio" będzie obfitowała w niespodziankiFoto: Paweł Kurek/Polskie Radio

W najbliższej audycji Filip Chajzer podpowie, jakie aktywności fizyczne są najlepsze przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Porozmawiamy o sportach halowych, a także dyscyplinach, które dopiero teraz stają się bardzo popularne. Należą do nich np. trampoliny, na których skaczą już nie tylko najmłodsi!

Zapytamy też słuchaczy, czy moda na bycie fit dopadła wszystkich, czy może są jeszcze ludzie, którzy nie biegają i głośno się do tego przyznają. Wszystko w lekkiej, zabawowej konwencji, okraszone wyselekcjonowaną przez Filipa muzyką.

***

Na audycję "Piątek, piąteczek, piątunio" zapraszamy w piątek (20.11), w godz. 16.00 - 18.00. Program poprowadzi Filip Chajzer.

mg/ag

Czytaj także

Trening fitness w Czwórce. Zobacz, co się działo!

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2015 18:20
Za oknem lato w pełni, dlatego warto wyjść z sal treningowych i poćwiczyć na świeżym powietrzu. Kilka ciekawych układów zaprezentowali w studiu Czwórki instruktorzy tej dyscypliny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lansowi na siłowni mówimy "nie" i idziemy w plener

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2015 17:00
Na siłowni nie wszyscy czują się komfortowo, szczególnie, kiedy inni ćwiczący mają świetne sylwetki i modne ubrania. Dlatego dziś szukamy sposobów na aktywność z dala od sali treningowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paulina Holtz: joga daje świadomość własnego ciała

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 14:40
- Joga to nie jest siedzenie w jednej pozycji i wąchanie kadzidełek. To wysiłek fizyczny, który jest ratunkiem przed kontuzjami - przekonuje Paulina Holtz, współautorka książki "Po pierwsze joga".
rozwiń zwiń