X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prima Aprilis kontra smutne dowcipy

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2016 18:30
Porozmawiamy między innymi o Prima Aprilis w życiu codziennym, określanym też jako Prawo Murphy'ego - czyli kiedy ktoś lub coś ewidentnie z nas sobie drwi.
Nie wszystkie szkolne żarty są śmieszne
Nie wszystkie szkolne żarty są śmieszneFoto: Glow Images/East News

W audycji "Piątek, piąteczek, piątunio" nie zabraknie też pierwszokwietniowych żartów z dzieciństwa, niezbyt wykwintnych i niezbyt wyszukanych, wręcz smutnych dowcipów - także na Prima Aprilis oraz krótkiego wspomnienia o ludziach bez poczucia humoru. Dlaczego właściwie zdarza się, że jednak ich lubimy i czy rzeczywiście żyje im się przez to ciężej?

***

Na audycję "Piątek, piąteczek, piątunio" zapraszamy w piątek (01.04), w godz. 16.00 - 18.00. Program poprowadzi Filip Chajzer.

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak