Tomson i Torres: najlepsze jeszcze przed nami

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2014 14:00
- Gdy wsiadamy do busa, jadąc na koncerty, wyrabiamy normę bycia niepoważnymi za pół kraju - powiedzieli muzycy grupy Afromental.
Audio
  • Muzycy Afromental skromnie podkreślają, że wciąż daleko im do osiągnięcia muzycznego szczytu (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
W styczniu 2015 roku będzie można obejrzeć film dokumentalny poświęcony dotychczasowej karierze zespołu Afromental
W styczniu 2015 roku będzie można obejrzeć film dokumentalny poświęcony dotychczasowej karierze zespołu AfromentalFoto: www.facebook.com/czworka

Członkowie zespołu poznali się na studiach. Wspominają to ze śmiechem, który towarzyszy im - podczas nagrania wywiadu - prawie cały czas. - Stwierdziliśmy, że założymy grupę i zrobimy coś razem. W efekcie studiów nie skończyliśmy, ale od lat gramy i dążymy do celu, do którego jeszcze kawał drogi - skwitował "Tomson".

W listopadzie Afromental wydał czwarty album "Mental House". Zamknęło to intensywny okres w życiu zespołu, zaznaczony letnią i jesienią trasą koncertową. - Od ośmiu miesięcy przebywaliśmy ze sobą niemal cały czas, dziś musimy trochę odpocząć. Do lutego zajmiemy się swoimi rzeczami, a potem wracamy do grania - zdradził Tomasz Torres.
W styczniu ukaże się film dokumentalny o Afromental. Muzycy zdradzili, czego możemy się w nim spodziewać i ujawnili inne plany na nowy rok.
***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni
Prowadzący: Jan Kruczkowski , Mateusz Tomaszuk
Goście: Tomasz Torres, Tomasz "Tomson" Lach - muzycy grupy Afromental
Data emisji: 17.12.2014
Godzina emisji: 19.00
ac/kd

Czytaj także

"Lucy and the Loop" Kasi Stankiewicz to multidyscyplinarny projekt

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 12:04
Po wieloletnim oczekiwaniu fani Kasi Stankiewicz w końcu mogą wybrać się do sklepu i kupić jej nową płytę. Okazuje się jednak, że "Lucy and the Loop" to nie tylko dziesięć piosenek układających się w zamkniętą historię, ale szeroko zakrojony artystyczny projekt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czesław Mozil i jego Księga Emigrantów

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 18:40
Swoją muzykę określa jako alternatywny pop. Czesław Mozil pojawi się w studiu z płytą "Księga Emigrantów. Tom 1".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Kunikowska: ludzie mówili do mnie "syneczku"

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 14:30
Jedna z najbardziej znanych aktorek dubbingowych, Agnieszka Kunikowska, otrzymała w tym roku Złoty Mikrofon. Jako dziecko chodziła po drzewach i grała w piłkę.
rozwiń zwiń