Doda: chciałam być frontmanką grupy rockowej

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 13:00
Dorota Rabczewska przyznaje, że uwielbia rock'n'roll i chciałaby powrotu mody na muzykę gitarową. - Ale trzeba iść z duchem czasu, nie mogę robić muzyki, która się po prostu nie przyjmie - mówi.
Audio
  • Dorota Rabczewska o swoim podejściu do muzyki i miłości (Dancing/Czwórka)
Dorota Rabczewska nie przepada za disco polo, ale twierdzi, że modę na tę muzykę trzeba po prostu przeczekać
Dorota Rabczewska nie przepada za disco polo, ale twierdzi, że modę na tę muzykę trzeba po prostu przeczekaćFoto: Czwórka

Piosenkarka zapewnia, że sama zawsze chciała być frontmanem zespołu rockowego. - Dzisiaj wraca moda na disco polo, a na imprezy, gdzie bilet kosztuje 30-100 zł, przychodzi 40 tys. ludzi. Ale każda moda przemija i znów wraca, osoby bardziej ambitne, takie jak ja, muszą to przeczekać, nie ma sensu z tym walczyć - przekonuje Doda.

Artystka wyjaśnia też, jakie jest jej podejście do związków i miłości: - Jestem bardzo lojalną i honorową osobą. Szanuję mojego partneta i traktuję go tak, jakbym sama chciała być traktowana. Więc obojętnie, czy pojawi się Krzysiek, Tomek, Maciek, a pojawiają się takowi, bo - nie ukrywajny - wyglądam świetnie, to nie zwracam na nich uwagi - zapewnia wokalistka.

Doda tłumaczy też, dlaczego nigdy nie wejdzie do polityki ani nie zaśpiewa na weselu oraz opowiada o pracy nad najnowszym teledyskiem. Podczas kręcenia klipu na Teneryfie ekipa złamała prawo...

***

Tytuł audycji: "Dancing"

Prowadzą: Michał Migała i Mariusz Infulecki

Gość: Dorota "Doda" Rabczewska (wokalistka)

Data emisji: 10.07.2015

Godzina emisji: 20:30

mg/bch

Czytaj także

Natalia Szroeder - z Kaszub na światowe rynki muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2015 08:57
Jej talent doceniła sama Maryla Rodowicz. - To piękna młoda dziewczyna o pięknym głosie - mówiła artystka o Natalii Szroeder.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Nykiel - gwiazda młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2015 10:00
Natalia Nykiel ma 20 lat, a na swoim koncie - występ w talent show, EP-kę i pełnowymiarowy album "Lupus Electro". Co jeszcze planuje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Popowska: kobiety w show biznesie są bardziej zdeterminowane

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 13:00
Najpierw był własny kanał na YouTubie, potem występ w telewizji, wreszcie płyta. Kasia Popowska udowadnia, że nie trzeba wygrać talent show, żeby odnieść sukces na rynku muzycznym.
rozwiń zwiń