Łukasz Jakóbiak: chciałbym, by każdy był nieprzeciętny

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 12:59
Łukasz Jakóbiak, juror w Plebiscycie Nieprzeciętni 2017, a także autor kanału "20 m2" zdradził w Czwórce, czym jest dla niego nieprzeciętność i mówił, którego z naszych finalistów zaprosiłby do swojego programu.
Audio
  • Rozmowa z Łukaszem Jakóbiakiem o Nieprzeciętnych 2017, ale także o swoim życiu i planach (Dzień Kobiet/Czwórka)
Karina Terzoni, Łukasz Jakóbiak i Aleksandra Jasińska
Karina Terzoni, Łukasz Jakóbiak i Aleksandra JasińskaFoto: Czwórka

Jakobiak 663.JPG
Łukasz Jakóbiak: słowo "gwiazda" do mnie nie pasuje

- Chciałbym, by nieprzeciętność była warunkiem pojawienia się na tym świecie. Podobnie, jak istnieje konieczność oddychania, powinna istnieć konieczność bycia nieprzeciętnym - mówił gość Czwórki. Tymczasem, jak podkreślał, "niestety, nie każdy z nas jest nieprzeciętny". - Człowiek nieprzeciętny dba o innych, robi coś dla świata. To nie musi być działalność społeczna, może to być równie dobrze przejaw artyzmu. Chodzi o to, by było to coś, czego jeszcze nikt nie zrobił, co zainspiruje innych do działania, a jednocześnie pomoże im funkcjonować. To było też jedno z kryteriów mojego wyboru finalistów - tłumaczył Jakóbik.

Łukasz Jakóbiak Regularnie szukam w swoim życiu nieprzeciętności. Uwielbiam nieprzeciętnych ludzi i mieć nieprzeciętne życie. Każdy dzień chciałbym spędzać w ten sposób, co nie zawsze jest łatwe

Dowiedz się więcej Nieprzeciętni 2017 - głosowanie trwa, wybierz zwycięzcę! <<<

Na kogo konkretnie stawia w swoim wyborze Łukasz Jakóbiak i dlaczego? O tym mówił w Czwórce. Zdradził także, którego z finalistów zaprosiłby do swojego programu i opowiadał, co połączyło go z Kubą Karasiem, prowadzącym w Czwórce audycję muzyczną "Oceanarium". Tłumaczył także, czym jest "Pamiętnik przyszłości" i dlaczego warto, by każdy z nas zaczął go prowadzić.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska

Gość: Łukasz Jakóbiak (juror w Plebiscycie Nieprzeciętni 2017, a także autor kanału "20 m2")

Data emisji: 19.05.2017

Godzina emisji: 7.15

kd/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internet bez obrażania i hejtu według Groovskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 14:57
- Kiedyś prowadząc kanał na YouTubie trzeba było się starać. Autorzy mieli swoje treści. Na tym się nie zarabiało, a była to bardziej zajawka. Teraz to poszło w całkiem inną stronę, a na YouTubie można zarobić duże pieniądze - mówi w Czwórce YouTuber i vloger Paweł Murawski, znany także jako Groovski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ahus o mediach. Tym razem całkiem na poważnie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 14:56
- Śmieszy mnie, gdy ktoś przygotowuje filmik i jest w stanie go zepsuć różnymi detalami, na przykład źle zrobionym dźwiękiem - mówił w Czwórce Kacper Kityński, który internetowej, a przede wszystkim youtubowej publiczności znany jest jako Ahus.
rozwiń zwiń