X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Krupa o książce "Psie sprawki". Bo tylko psy potrafią tak kochać

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 13:36
"Psie sprawki" to najnowsza książka Joanny Krupy. - Zawsze miałam pieski ze schronisk i dziś widzę, że ludzie są coraz bardziej otwarci na tego typu adopcje. Książką chciałam pokazać, jak piękne mogą to być zwierzęta i udowodnić, że to one najbardziej potrzebują naszej miłości - przekonywała znana modelka i prezenterka telewizyjna w Czwórce.
Audio
  • Joanna Krupa opowiada o książce "Psie sprawki" i zachęca do adopcji czworonożnych mieszkańców schronisk (Dzień Kobiet/Czwórka)
Joanna Krupa podczas Warszawskich Targów Książki prezentowała swoją książkę Psie sprawki
Joanna Krupa podczas Warszawskich Targów Książki prezentowała swoją książkę "Psie sprawki"Foto: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Joanna Krupa Ktoś, kto nie ma psa, nie zrozumie tego, jak bezwarunkowo psy potrafią nas kochać. Tak nie kocha żaden człowiek, to coś wspaniałego

W rozmowie z Kariną Terzoni Joanna Krupa tłumaczyła, dlaczego warto adoptować czworonożnych mieszkańców schronisk. - To właśnie te psy są najbardziej lojalne. Gdy wracasz do domu, nikt nie cieszy się tak, jak one. Bo wiedzą, że dałaś im dom, miłość, że uratowałaś im życie - mówiła modelka. - Są także przepiękne: zarówno kundelki, jak te od najmniejszych do największych ras.

Joanna Krupa Gdy daję psom domy tymczasowe, widzę, jak one pod wpływem dobrej ręki człowieka bardzo się zmieniają. Warto zapewniać psom choćby ostatnie lata, miesiące życia w godnych warunkach

Joanna Krupa, która sama w domu ma pięć psów i tworzy domy tymczasowe dla zwierzaków, opowiadała w Czwórce o swoich perypetiach m.in. podczas spacerów, albo wizyt niezapowiedzianych gości, ale także przekonywała, że takie "małe zoo" to świetna dogoterapia. Mówiła też o swojej książce "Psie sprawki", na którą składa się 12 prawdziwych, wzruszających historii, oraz część poradnikowa dla przyszłych właścicieli. Modelka opowiadała w Czwórce, na co zwracać uwagę przy wyborze psa ze schroniska, w jaki inny sposób możemy pomóc bezdomnym zwierzakom i jak wybrać odpowiedniego psa dla siebie. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

czworka dzien kobiet zwierzeca polana 21.10.2016 1200x660.JPG
"Dobrzy ludzie opiekują się psami ze schronisk"

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska

Gość: Joanna Krupa (modelka, osobowość telewizyjna)

Data emisji: 2.06.2017

Godzina emisji: 7.18

kd/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Problem bezdomności zwierząt - będzie jeszcze gorzej?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 18:00
W wielu polskich gminach wciąż brakuje planu znakowania zwierząt oraz realnych zachęt do kastracji lub sterylizacji psów i kotów. Czy jedynym sposobem pomocy rosnącej liczbie bezdomnych psów i kotów jest powstawanie kolejnych schronisk?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego warto wychowywać dzieci ze zwierzętami?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 14:29
Jak pokazują badania, obecność zwierząt w domu ma szczególnie dobry wpływ na dzieci. - Gdyby nie zwierzęta w naszym życiu, byłoby ono puste. I to nie tylko psy, koty konie, ale także patyczaki, myszki czy rybki - opowiadała weterynarz Małgorzata Głowacka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Wajrak i Lolek: przeznaczenie, śledztwo i przyjaźń na całe psie życie

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 14:54
"Lolek" to poruszająca opowieść o psie, który pewnego śnieżnego, styczniowego dnia pojawił się w życiu Adama Wajraka. - Mam taką teorię, że to psy odnajdują ludzi, a nie ludzie psy. Psa nie można kupić, bo nie można kupić przyjaciela. Poza tym jest tyle bezpańskich psów, że robić tego po prostu nie wypada - mówił Adam Wajrak w Czwórce.
rozwiń zwiń