O rodzicach - cyfrowych nomadach

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 08:13
Zapraszamy na spotkanie z twórcami podróżniczo-kulinarnego bloga "Tasteaway.pl", z którymi porozmawiamy o życiu na walizkach.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/NadyaEugene

Przyjrzymy się także książce "Dzisiaj rozmawiamy o Pani". To zapis siedmiu rozmów z kobietami, które stworzyły dom pełen miłości swoim mężom. A mowa tutaj o żonie muzyka rockowego Roberta Gawlińskiego, reportażysty Ryszarda Kapuścińskiego, pisarza Wiesława Myśliwskiego, fotografa Chrisa Niedenthala, kompozytora jazzowego Włodzimierza Pawlika, kardiochirurga Zbigniewa Religi i scenografa Allana Starskiego. Agnieszka Nabrdalik będzie gościem audycji po godz. 7.00.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (23.06), w godz. 6.00-9.00. Audycje poprowadzą Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska.

kul/kd

Czytaj także

Podróżowanie to ich sposób na... drugie życie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 10:55
Naszymi gośćmi byli Karolina Kulawik i Piotr Orliński, autorzy bloga podróżniczego. - Zaczynaliśmy od zera i dziś wciąż się uczymy, obserwujemy inne filmy i zdjęcia, analizujemy je i inspirujemy się nimi - tłumaczyli goście Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa subiektywnym okiem jej mieszkańców

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2017 15:27
Gośćmi Kamila Jasieńskiego w "Pierwsze słyszę" byli tym razem zapaleni Warszawiacy i blogerzy współtworzący stołeczną "Pańską skórkę" - Mateusz Kaczyński i Andrzej Jędrzejczak. Co "eleganckiego", a co "frajerskiego" wydarzyło się w Warszawie w zeszłym roku?
rozwiń zwiń