Cyber Marian: uczę się dystansu do hejterów

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2015 09:00
Na Facebooku ma ponad 110 tys. fanów, a jego kanał na YouTube subskrybuje 256 tys. osób. - Od urodzenia czułem się artystą i pomysłów na życie mi nie brakuje - mówi Cyber Marian.
Audio
  • Przełomowym rokiem w karierze Cyber Mariana był 2011, gdy zyskał ogólnopolską popularność (Czwórka/Efekt: WOW)
Cyber Marian przyznał, że inspiracją jego wizerunku była postać Mariana Koniuszko z serialu Zmiennicy
Cyber Marian przyznał, że inspiracją jego wizerunku była postać Mariana Koniuszko z serialu "Zmiennicy"Foto: Archiwum gościa / Facebook

Jego specjalnością są śmieszne filmiki, w których ukazuje dystans do siebie, poczucie humoru i przede wszystkim pomysłowość. Ich produkcją zajmuje się sam. Sympatię zyskał też za sprawą wizerunku, odwołującego się do serialu "Zmiennicy". - To rzeczywiście jedna z moich ulubionych polskich produkcji, a mnie inspirowała postać Mariana Koniuszko. Stąd te okulary i wąsy - przyznał youtuber.
W parze z popularnością i fanami idą też, co typowe w internecie, nieprzychylne opinie. Cyber Marian przyznaje, że hejterzy niekiedy potrafią mu sprawić przykrość. - Jestem dość wrażliwym człowiekiem, romantykiem. Przeglądam opinie pod swoimi materiałami. Mam coraz większy dystans do krytyki, ale wciąż jeszcze się go uczę - powiedział.
Gość Czwórki jest przekonany, że pomysłów na kolejne filmiki nigdy mu nie zabraknie. - Od urodzenia czułem się artystą, jestem stworzony właśnie do takich rzeczy. Nigdy nie chciałem iść do normalnej pracy, trzymać się codziennego szablonu - skwitował.

***
Tytuł audycji: Efekt: WOW
Prowadził: Kuba Marcinowicz
Gość: Cyber Marian - youtuber
Data emisji: 16.02.2015
Godzina emisji: 17.00
ac/kul

Czytaj także

W dobie internetu powstał nowy zawód - vloger

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 16:00
- Prawda jest taka, że youtuber to już jest normalny zawód - mówi vloger, Martin Stankiewicz, który zarabia na robieniu filmów i wrzucaniu ich do sieci. Jego kanał w serwisie Youtube ma już ponad 200 tysięcy subskrybentów. W "Poranku OnLine" youtuber zdradził nam kulisy tej internetowej pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dla CeZika nie ma rzeczy niemożliwych

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 11:55
CeZik to jeden z bohaterów polskiego internetu. Jego najnowszym hitem jest klip do nagrania "Wóda to śmierć".
rozwiń zwiń

Czytaj także

MultiGameplayGuy: internet jest moim drugim życiem

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 18:26
- Nie znam przepisu na sukces - śmieje się Michał Rychlik, czyli MultiGameplayGuy. Youtuber przyznał także w Czwórce, że nie wyobraża sobie świata bez dostępu do sieci.
rozwiń zwiń