"Pakt" wciąga. Magnetyczny scenariusz

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2016 11:56
- W drugim sezonie serialu "Pakt", mój bohater, Piotr Grodecki zmienia redakcję. Początkowo wszystko idzie po jego myśli, ale sprawy zaczynają się komplikować - mówi Marcin Dorociński, aktor.
Audio
  • Beata Kwiatkowska rozmawia z aktorami drugiego sezony serialu "Pakt" (Hrapkowidz/Czwórka)
Beata Kwiatkowska rozmawia z Borysem Szycem na planie serialu Pakt
Beata Kwiatkowska rozmawia z Borysem Szycem na planie serialu "Pakt"Foto: Daria Soroka, Smile PR

Za kamerą drugiej serii "Paktu" stoi Leszek Dawid, twórca filmu "Jesteś Bogiem". Na planie, obok odtwórcy głównej roli, zobaczymy Magdalenę Popławską, Filipa Pławiaka, Mariusza Bonaszewskiego, Łukasza Simlata i Borysa Szyca.

- Scenariusz tego sezonu jest magnetyczny - wciąga - mówi Łukasz Simlat. Borys Szyc zaś zdradza, kim jest jego postać, w jakiej kreacji zobaczymy go tym razem.

Twórcy serialu zdradzają, że pierwsza seria "Paktu" była adaptacją norweskiego formatu. Druga zaś przynosi nowe otwarcie, pióra czterech polskich scenarzystów.

***

Tytuł audycji: "Hrapkowidz"

Prowadzenie: Błażej Hrapkowicz

Materiał: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 31.07.2016

Godzina emisji: 14.05

pj

Czytaj także

Agnieszka Żulewska o pupilach, którzy mogą zniszczyć związek

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 13:55
- Jeśli wszystko jest w porządku, to ani wychodzenie na spacer, ani czyszczenie kuwety nie doprowadzą do konfliktu - mówi aktorka Agnieszka Żulewska. - Chyba, że zwierzak zagryzł Twoje ulubione szpilki - to zmienia postać rzeczy...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dereszowska: kobieca solidarność to nie filmowy mit

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 16:00
- Wychowywałam się z samymi chłopakami i wydawało mi się, że lepiej dogaduję się z mężczyznami, ale kiedy urodziłam dziecko poczułam, co to kobieca solidarność - zapewnia popularna aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłość platoniczna. Kogo kochała Aleksandra Popławska?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 13:30
- Moją platoniczną miłością był francuski piosenkarz Francis Cabrel. Wysłałam demo do jego szkoły i otrzymałam stypendium, dzięki któremu ta fascynacja skończyła się - wspomina aktorka i reżyserka Aleksandra Popławska.
rozwiń zwiń