X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży. Szansa na uczynek miłosierdzia

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 11:00
"Bilet dla Brata" to niespotykane w historii Światowych Dni Młodzieży przedsięwzięcie organizowane przy współudziale zespołu bezinteresownych wolontariuszy z całej Polski.
Audio
  • Światowe Dni Młodzieży 2016. Na czym polega akcja "Bilet dla Brata"? (Kierunek Kraków/Czwórka)
Żeby uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży przeciętny mieszkaniec Ukrainy musi na to wydać nawet 7 miesięcznych pensji. Z myślą o takich ludziach zorganizowano akcję Bilet dla Brata
Żeby uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży przeciętny mieszkaniec Ukrainy musi na to wydać nawet 7 miesięcznych pensji. Z myślą o takich ludziach zorganizowano akcję "Bilet dla Brata"Foto: Pixabay/love_sun/dom. publiczna

Celem tej inicjatywy jest pomoc młodym pielgrzymom ze Wschodu, którzy pragną przyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Polski w 2016 roku. - Młodzi z tamtej części Europy bardzo potrzebują naszej pomocy. Nie tylko finansowej, ale też mentalnego wsparcia, które pozwoli stworzyć wspólnote jeszcze przed tym, co wydarzy się w Krakowie. - wyjaśnia ks. Krzysztof Dukielski, a zaproszone do studia wolontariuszki z Białorusi i Syberii opowiadają o sytuacji młodych katolików na Wschodzie i tłumaczą, jak jeszcze możemy im pomóc.

***

Tytuł audycji: Kierunek Kraków

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Goście: ks. Krzysztof Dukielski (Biura Organizacyjne ŚDM), wolontariuszki z Białorusi i Syberii

Data emisji: 24.04.2015

Godzina emisji: 7.00

kul/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak się modlić i kochać innych?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 13:45
Za pół roku do Polski przyjadą młodzi z całego świata, by w Krakowie spotkać się z papieżem Franciszkiem. Już teraz katolicy przygotowują się do tego wydarzenia, uczestnicząc w rekolekcjach w Łagiewnikach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ŚDM. Dni w Diecezjach to szansa na poznanie Polski

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2016 11:36
Na tegoroczne Światowe Dni Młodzieży do Krakowa przybędą katolicy z całego świata. Organizatorzy przygotowali dla nich propozycję, dzięki której lepiej poznają nasz kraj.
rozwiń zwiń