X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lednica 2000. Wrota do Światowych Dni Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016 12:40
XX Spotkanie Młodych, które właśnie zakończyły się nad Jeziorem Lednickim, to ostatni przystanek przed Światowymi Dniami Młodzieży. - Świętowaliśmy trzy jubileusze i modliliśmy się w intencji tego, co wydarzy się w Krakowie - opowiadają uczestnicy spotkania.
Audio
  • Co wydarzyło się na XX Spotkaniu Młodych w Lednicy? (Kierunek Kraków/Czwórka)
Pod Bramą-Rybą zgromadziło się ok 65 tys. pielgrzymów, by wspólnie modlić się, tańczyć i wysłuchać przesłania papieża Franciszka
Pod Bramą-Rybą zgromadziło się ok 65 tys. pielgrzymów, by wspólnie modlić się, tańczyć i wysłuchać przesłania papieża FranciszkaFoto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Zorganizowane w sobotę 4 czerwca Spotkanie Młodych Lednica 2000 odbyło się już po raz 20. Tegoroczne wydarzenie łączyło się także z 1050. rocznicą chrztu Polski oraz 800-leciem zakonu dominikanów. - Ideą spotkań lednickich jest pokazanie entuzjazmu wiary. Chcemy pokazać, że chrześcijanie mogą być ludźmi szczęśliwymi, radosnymi i bawiącymi się - mówi zastępca rzecznika prasowego Dominika Chylewska.

W audycji opowiadamy o haśle przewodnim tegorocznego spotkania, wspominamy ojca Jana Górę i sprawdzamy, co łączy Lednicę z Krakowem.

***

Tytuł audycji: Kierunek Kraków

Prowadzi: Przemysław Goławski

Goście: Dominika Chylewska (zastępca rzecznika prasowego XX Spotkań Młodzieży), Andrea Baldacci (Schola Lednicka)

Data emisji: 5.06.2016

Godz. emisji: 7.00

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Co nas czeka w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 15:18
Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie, które już w lipcu tego roku w Krakowie zgromadzi młodych ludzi z całego świata. Na razie udział deklaruje blisko 2,5 mln. pielgrzymów ze 110 krajów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dni w Diecezjach. Świętowanie przed ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 11:41
Światowe Dni Młodzieży to wielkie wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie, jednak już dziś przygotowują się do niego właściwie wszystkie diecezje w naszym kraju.
rozwiń zwiń