X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Siwers: jestem generałem jednoosobowej armii

Jest autorem tekstów, muzyki oraz producentem swojej najnowszej płyty pt. "Huśtawki". - To była ogromna ilość pracy. Musiałem znaleć czas pomiędzy WPBC i koncertami, ciągle coś odciągało mnie od solowego projektu - opowiadał Siwers.
Raper Siwers
Raper SiwersFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Siwers: jestem generałem jednoosobowej armii
Prowadzący
Michał 'Numer Raz' Witak 
Opis

Siwers to pseudonim rapera i producenta muzycznego Przemysława Gzowskiego, znanego także jako SWRS. Jest członkiem takich zespołów jak: Bez Cenzury, Reposta, Patologg Skład i Miejska Metropolia oraz kolektywu JWP Maffia.

Wychowywał się w latach 90. na warszawskiej Pradze. W rozmowie z prowadzącym Michałem Witakiem mówił, że miejsce, czas i ludzie, którymi się otaczał miały duży wpływ na wybór jego muzycznej ścieżki. - W tamtych czasach słuchało się Wu-Tang Clan, ale ja wolałem cięższe granie. Zaczynałem od Cannibal Corpse, dopiero koledzy zarazili mnie rapem - opowiadał.

O muzycznych początkach, najnowszej płycie oraz o tym, w jaki sposób raper znajduję czas na realizowanie nowych muzycznych projektów rozmawialiśmy w studiu Czwórki.

Posłuchaj także drugiej godziny audycji "Numer Raz na fali" >>>

***  

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Goście: Siwers

Data emisji: 12.12.2017

Godzina emisji: 22.05

ac/kul

Playlista
Tagi

Playlista