X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wyszedłem z depresji, zmieniłem życie". Mr. Polska wraca z "De Sloper"

Mr. Polska, czyli Dominik Czajka właśnie wydał kolejną EP-kę "De Sloper". Polak, który większość życia spędził w Holandii i w tym języku wykonuje swoje utwory, opowiadał w Czwórce o tym, jak przez ostatnie 12 miesięcy walczył o siebie i swoją twórczość. Zaprazentował też premierowo m.in. numer "Para" w polskiej wersji.
Numer Raz i Mr. Polska
Numer Raz i Mr. PolskaFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Wyszedłem z depresji, zmieniłem życie". Mr. Polska wraca z "De Sloper"
Prowadzący Michał Witak
Opis - W pewnym momencie doszło do tego, że bałem się opuszczać mieszkanie. Ale udało mi się wyjść z depresji, schudłem kilkanaście kilogramów, rozstałem się z dziewczyną. Znalazłem w sobie energię i chęć, by zacząć znowu działać i robić muzykę - opowiadał o wydarzeniach ostatniego roku w rozmowie z Numerem Razem. Jak podkreśla, nie chce niczego robić "na siłę". - A na pewno nie dla pieniędzy. Był taki czas, że trzaskałem koncerty, bo "hajs się musiał zgadzać". Podczas tych podróży nie było jednak za wesoło, więc skończyłem z tym - tłumaczył Mr Polska.

Jego nowa EP-ka nosi tytuł "De Sloper”, a sam twórca podkreśla, że jest z niej bardzo zadowolony. - Mam nowy styl, nowy sound. Moja muzyka zawsze była zwariowana, bo i moje życie takie było. Teraz staram się tworzyć rzeczy bardziej osobiste, mówić słuchaczom więcej o sobie samym - tłumaczył Mr Polska.

Jakie numery i jaką muzykę usłyszymy na "De Sloper", i jak przebiegała praca nad tą EP-ką? Co musiało stać się w jego życiu, by odnalazł siebie na nowo? Jak toczyły się jego losy i jak pokonywał problemy osobiste? Czy planuje pozostać na scenie i jak chce rozwijać swoją muzykę? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie wysłuchaliśmy także nagrań z krążka "De Sloper"

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: Mr. Polska (Dominik Czajka, holenderski raper polskiego pochodzenia, autor tekstów) 

Data emisji: 29.12.2018

Godzina emisji: 22.05

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista