X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pih: nie wróciłem, żeby odgrzewać kotlety

- Album "Non Serviam" to trochę inny Pih niż zazwyczaj - przyznaje raper. - Jest tutaj więcej elektroniki i mniej sampli, a w warstwie lirycznej prosty przekaz - dodaje.
Pih i Numer Raz
Pih i Numer RazFoto: Czwórka/Adam Świetlicki
O Audycji
Tytuł Pih: nie wróciłem, żeby odgrzewać kotlety
Prowadzący Michał 'Numer Raz' Witak
Opis

Na ósmy solowy album prekursora polskiego rapu złożyło się czternaście premierowych utworów wypełnionych celnymi komentarzami dotyczącymi rzeczywistości. - Jeszcze przed wydaniem krążka zarzucano mi, że skoro skończyłem z melanżem i ułożyłem sobie życie, to pewnie straciłem pazury i nagram "wygładzony" album - opowiada Pih. - Tymczasem ja doskonale wiedziałem jaki materiał gromadzę w szufladzie i że te czarne scenariusze raczej się nie zrealizują - wyjaśnia.

Raper przyznaje, że charakter jego rapu w ogóle się nie zmienił, a "Non Serviam" powstał w oparciu o konkretne historie. Jak krążek został przyjęty przez fanów Piha? Kto gościnnie na nim wystąpił? O tym m.in. w nagraniu audycji.

Numer Raz na fali - druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: Pih (Adam Piechocki)

Data emisji: 13.08.2019

Godzina emisji: 22.05

kul

Playlista
Tagi

Playlista